You need to have Adobe Flash Player to see the animation
Download Adobe Flash Player

XTreme Kerax

RENAULT KERAX XTREM PŘICHÁZÍ DO EVROPY
<p>XTreme Kerax</p>

RENAULT KERAX XTREM PŘICHÁZÍ DO EVROPY

 

Po zahájení prodeje na mezinárodních trzích přichází nyní model Kerax XTREM ve verzi tahač 8x4 do Evropy. Toto vozidlo, určené k využití v důlních provozech a pro přepravu stavebních materiálů, je navrženo pro transport těžkých nákladů v obtížně dostupném a členitém terénu. Model Kerax 8x4 XTREM je k dispozici ve verzích o výkonu 430 až 460 koňských sil s motorem Dxi 11 Euro V a s výkonem 480 a 520 koňských sil ve spojení s motorem Dxi 13 Euro V.

Model Kerax od společnosti Renault Trucks, postavený na podvozku Heavy a určený pro přepravu těžkých nákladů, je na mezinárodních trzích nabízen od roku 2007 a od té doby ho již bylo prodáno více než 2000 kusů. Kerax XTREM byl vyvinut speciálně pro plnění těch nejnáročnějších úkolů v oboru stavebnictví. Je vybaven řadou vysoce odolných zesilovacích prvků, které zákazníkům umožní plně využít robustnost vozidla. Verze 8x4, která nyní vstupuje na evropský trh, je zvláště adaptována pro použití v lomech a v důlních provozech.

Společnost Renault Trucks nabízí prostřednictvím tohoto vozidla s ověřenou provozní spolehlivostí a nízkou spotřebou paliva výkonné a efektivní dopravní řešení. Model Kerax XTREM je dokonalým prostředkem pro přepravu těžkých nákladů mimo zpevněné komunikace, schopným poradit si i v těch nejtěžších klimatických a terénních podmínkách.

Za tímto účelem je Kerax XTREM sériově vybaven všemi nepostradatelnými prvky pro zvládání náročných úkolů: podvozkem zesíleným prostřednictvím zdvojení podélných nosníků od motoru až na konec zadního převisu, zesíleným odpružením se čtyřmi parabolickými listy a zesílením hnací nápravy na úroveň nosnosti 36 tun.