Aktuality


 

17.06.2015

10 tahačů T pro O.K. Trans

Předávka vozidel

Společnost O. K. Trans Praha spol. s r.o. převzala 10 Renault Trucks T 480 lowdeck, které se staly prvními modely této francouzské značky v jejím vozovém parku. Významný český dopravce tak rozšiřuje řady zákazníků spoléhajících na dálkovou řadu T, oceněnou titulem International Truck of the Year 2015.

Klíče od 10 Renault Trucks T 480 High Sleeper Cab v konfiguraci tahač 4x2  lowdeck si v uplynulých dnech převzali zástupci společnosti O. K. Trans Praha spol. s r.o. Předané modely dálkové řady T jsou vybaveny motorem DTI 13 s výkonem 480 k, robotizovanou převodovkou Optidriver, která se vyznačuje zcela novým přechodem mezi jednotlivými převodovými stupni verzi, motorovou brzdou Optibrake + a balíčkem inteligentních technologií Fuel eco. Vozidla řady T, která se pyšní titulem International Truck of the Year 2015 rozšiřují stávající flotilu O. K. Trans, která čítá více jak 300 vozidel a budou využívána na mezinárodních trasách při přepravě různého typu zboží v rámci celé Evropy. Poprodejní služby předaných modelů zajistí podle potřeby Volvo Group Truck Centrum v Loděnici.

Ve chvíli, kdy jsme se rozhodovali o nákupu nových vozidel, jsme měli k dispozici nejen klíčové technické parametry modelové řady T, ale především osobní zkušenost z jejího důkladného testování v rámci naší společností v reálném provozu. To vše nám dalo nejlepší hodnotu „value for money“ a bylo klíčovým faktorem proč vsadit na značku Renault Trucks. Pro naši společnost představuje zmíněnou hodnotu „value for money“ především příznivá spotřeba, pořizovací náklady, náklady na údržbu a spolehlivost vozidla. Nesmím však opomenout ani design vozidla, který přispívá k efektivitě provozu a pro řidiče velmi důležitou část v podobě komfortní kabiny a ergonomického místa pro řízení.“ řekl Zdeněk Zderadička, ředitel a jednatel společnosti O.K. Trans Praha spol. s r.o.

O. K. Trans Praha spol. s r.o.
Společnost O. K. Trans spol. s r.o. nabízí služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy, logistice a distribuce zboží. Dále se zabývá servisem nákladních vozidel a prodejem náhradních dílů. Za jejím vznikem na počátku devadesátých let stojí rodiny Zderadičků a Starostů, které ve vedení společnosti působí dodnes. Snahou O.K. Trans je být ekonomicky silnou a důvěryhodnou společností, která poroste se svými  zákazníky, a její služby pro ně budou podporou i v ekonomicky těžších dobách Krédo společnosti je jednoduché: Pokud se bude dařit našim zákazníkům, může se dařit i nám.