Aktuality


 

16.03.2018

DVOULETÁ ZÁRUKA NA NÁHRADNÍ DÍLY RENAULT TRUCKS

Renault Trucks prodlužuje záruku na své náhradní díly montované v autorizovaných servisech Renault Trucks na dva roky. S touto prodlouženou zárukou, bez omezení počtu najetých kilometrů, nabízí francouzský výrobce dopravcům ideální zabezpečení a klid při provozu vozidel.

Renault Trucks nabízí dvouletou záruku – bez omezení počtu kilometrů – na všechny náhradní díly montované v autorizovaných servisech Renault Trucks.  Tato prodloužená záruka se vztahuje na originální náhradní díly Renault Trucks a na díly z nabídky eXchange (renovované náhradní díly). Záruka je platná ve všech evropských zemích a ve všech autorizovaných servisech Renault Trucks.

V rámci této prodloužené záruky budou poškozené náhradní díly zdarma vyměněny autorizovaným servisem Renault Trucks. Záruka pokrývá také náklady za práci a asistenční služby.

Originální díly Renault Trucks a díly z nabídky eXchange zajišťují optimální výkon vozidla a umožňují pečlivé řízení nákladů na údržbu. Jsou navrženy a homologovány podle nejpřísnějších norem z hlediska bezpečnosti, spolehlivosti a vlivu na životní prostředí.