Aktuality


 

23.04.2019

ENDURANCE - NOVÁ SERVISNÍ SMLOUVA

PRO VOZIDLA STARŠÍ MODELOVÉ ŘADY

Renault Trucks nabízí řadu let zvýhodněné programy servisních služeb pro svou starší modelovou řadu vozidel. V letošním roce přichází s inovovanou nabídkou v podobě smlouvy Endurance určenou pro modely Midlum, Premium, Magnum a Kerax.

Renault Trucks využívá svých zkušeností při plánování servisních úkonů a reaguje na požadavky zákazníků novou nabídkou Endurance. Tato smlouva na míru pro vozidla Midlum, Premium, Magnum a Kerax přináší možnost čerpat zvýhodněných servisních úkonů, jakými jsou výměna oleje, výměna olejových filtrů, výměna palivových filtrů a 80bodová technická kontrola vozidla.

Při podpisu smlouvy Endurance zákazník navíc získává atraktivní slevu v rozmezí 15 až 33% na náhradní díly v rámci všech servisních zásahů provedených v autorizovaných servisech Renault Trucks.

Zákazníci mohou těžit z nabídky originálních náhradních dílů, jejichž kvalita přímo ovlivňuje jízdní vlastnosti, spolehlivost, bezpečnost a ekonomiku provozu, optimalizovat své náklady s renovovanými díly eXchange a využít dvouleté prodloužené záruky na náhradní díly.

Výhody nabídky Endurance pro vozidla Midlum, Premium, Magnum a Kerax lze využít v rámci celé servisní sítě Renault Trucks.

Leták ke stažení zde