Aktuality


 

10.07.2015

Renault Trucks Nejlepší dodavatel 2015

skupiny Fraikin

Renault Trucks získal ocenění Nejlepší dodavatel roku 2015, které mu udělila skupina  Fraikin, evropská jednička v pronájmu nákladních a užitkových vozidel. Na základě výsledků interního průzkumu mezi padesáti pracovníky Fraikinu tykající se kvality vztahů se zákazníky a dodržování závazků, zvítězil Renault Trucks nad dalšími 23 dodavateli podvozků a vybavení.

Renault Trucks získal ocenění Nejlepší dodavatel roku 2015, jehož historicky první ročník uspořádala skupina Fraikin, evropská jednička v pronájmu nákladních a užitkových vozidel. Všichni zúčastnění dodavatelé Fraikinu byli posuzování na základě těchto kritérií: kvalita podpory před pořízením a po nákupu produktu, reaktivita při řešení technických a obchodních požadavků zákazníků, dodržování závazků z hlediska termínů dodání a shody produktů, ale také z hlediska schopnosti nabídnout inovativní produkty, které odpovídají potřebám trhu a zákazníků. Renault Trucks předčil dalších 23 mezinárodních dodavatelů podvozků a vybavení díky kvalitě «vztahů se zákazníky» a i u ostatních kritérií získal nejlepší hodnocení.

„Chtěli jsme ocenit vysokou motivaci týmů Renault Trucks, stejně tak jako kvalitní podporu, které se naší skupině od této značky dostává,“ vysvětluje Arnaud Perard, ředitel nákupu skupiny Fraikin. „Renault Trucks nám poskytl vynikající technickou podporu při přechodu na emisní normu EURO VI, čímž jsme mohli optimalizovat předávání vozidel našim zákazníkům a také zajistit jejich správnou údržbu. To je důvodem, proč jsme se mu rozhodli udělit ocenění Nejlepší dodavatel roku 2015.“

Skupina Fraikin uspořádala mezi svými padesáti pracovníky interní průzkum, aby mohla zvolit nejlepšího mezinárodního dodavatele. Tyto osoby hodnotily každou značku na základě několika kritérií, které byly následně doplněny o kvantitativní údaje shromážděné v rámci společnosti. Prostřednictvím tohoto průzkumu, jehož výsledky byly oznámeny a slavnostní předání ocenění proběhlo během výroční konference, se chce skupina Fraikin zaměřit na zlepšování svých analytických metod a výkonů svých dodavatelů.

Renault Trucks tvoří 10 % z celkové flotily skupiny Fraikin. Skupina provozuje 4 900 vozidel této značky ve 14 evropských zemích.

Skupina  Fraikin :

70 let zkušeností, obrat 643 milionů Euro v roce 2014, skupina Fraikin je evropskou jedničkou v pronájmu nákladních a užitkových vozidel, která na kontinentu provozuje nejvýznamnější flotilu multiznačkových a multifunkčních vozidel (celkem 55 000 vozidel, z nichž 49 000 přímo vlastní a 6 000 spravuje). Služby společnosti poskytuje dalších 180 poboček v rámci celé Evropy (Francie, Německo, Belgie, Lucembursko, Velká Británie, Španělsko, Švýcarsko, Polsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, ale také Rusko a Saudská Arábie). Fraikin, se svými 2 800 spolupracovníky nabízí více než jen samotný pronájem vozidla. Svým zákazníkům pomáhá nacházet řešení na míru jejich činnosti a poskytuje jim své know-how tak, aby naplnil jejich požadavky z hlediska flexibility a rychlé reakce.

Více informací na stránkách: www.fraikin.fr