Aktuality


 

16.04.2015

Optifuel Challenge 2015

Kdo se stane letošním šampiónem?

KONEČNÉ VÝSLEDKY KVALIFIKAČNÍHO KOLA ZDE


Soutěž probíhá od 1. května do 21. srpna 2015 ve všech truck centrech Renault Trucks v České republice, kde si lze po předchozí rezervaci zapůjčit demo vozidlo Renault Trucks T nebo celou soutěžní soupravu. Soutěž je dále určena pro majitele vozidel nové modelové řady T, kteří mají na svém vozidle aktivovanou službu Optifleet. Řidič se do soutěže registruje vyplněním přihlášky, která musí obsahovat písemný podpis majitele / jednatele společnosti. Vyplněnou přihlášku předá obchodnímu zástupci Renault Trucks nebo ji odešle na mailovou adresu optifleet.cz@renault-trucks.com.  Přihlášky jsou k dispozici ve všech truck centrech Renault Trucks nebo ke stažení zde.

8 nejlepších účastníků bude pozváno do finálového kola 5. září 2015, které se uskuteční v truck centru Renault Trucks Praha, kde mezi sebou změří síly a dovednostiv různých disciplínách.Dva nejlepší účastníci se stanou českými šampióny v hospodárné jízdě a postupují do mezinárodního finále, které se uskuteční v jednom z evropských měst v říjnu 2015.
Výsledky budou pravidelně zveřejňovány na webových stránkách www.renault-trucks.cz, na stránkách Truckdriver clubu www.truckdriverclub.cz a na facebookových stránkách Renault Trucks ČR a Truckdriver Clubu.

Podrobná pravidla soutěže ke stažení zde.

FINÁLE OPTIFUEL CHALLENGE 2015 V ČESKÉ REPUBLICE
Dopravní společnost:
1. místo – 100 000 Kč v servisních službách ve VolvoGroup Truck Centrech v ČR
2. místo – 50 000 Kč v servisních službách ve VolvoGroup Truck Centrech v ČR
3. místo – 25 000 Kč v servisních službách ve VolvoGroup Truck Centrech v ČR

Řidič:
1. místo – luxusní wellnes pobyt pro dvě osoby, voucher na kolekci reklamních předmětů Renault Trucks v hodnotě10 000 Kč, účast na mezinárodním finále OFC 2015, dárkovýbalíček Shell
2. místo – účast na mezinárodním finále OFC 2015, voucher na kolekci reklamních předmětů Renault Trucksv hodnotě 5 000 Kč, dárkový balíček Shell
3. místo – voucher na kolekci reklamních předmětů RenaultTrucks v hodnotě 3 000 Kč, dárkový balíček Shell

MEZINÁRODNÍ FINÁLE OPTIFUEL CHALLENGE 2015
Dopravní společnost:
1. místo –
pronájem tahače Renault Trucks T Optifuel najeden rok

Řidič:
1. místo –
voucher v hodnotě 8 000 € na nákup zbožíu vybraných partnerů

Partneři soutěže: