Aktuality


 

11.02.2014

Premium Route pro BC Logistics

Předávka 20 vozidel

Renault Trucks předal na přelomu roku 20 vozidel Premium Route společnosti BC LOGISTICS s.r.o., která budou působit na mezinárodních trasách zejména při přepravě pneumatik.

15 tahačů Premium 460.18T GV950 a 5 podvozků Premium 460.24T 6x2 GV850 EEV s nástavbou a tandemovým vlekem Panav doplní stávající flotilu vozidel otrokovické společnosti a bude využíváno při velkoobjemové dopravě.

Všechna vozidla jsou vybavena systémem Optifleet řešením pro správu vozového parku „na klíč“, které umožňuje řízení aktivit v reálném čase a dosáhnout snížení provozních nákladů dopravce a systémem Optiroll, který nabízí kompromis mezi optimalizací spotřeby paliva a rychlostí vozidla. Modely Premium Route byly dodány společně se smlouvou Start & Drive, která zahrnuje údržbu a opravy a zjišťuje maximální provozuschopnost vozidel zákazníka. Servisní služby těchto vozidel podle potřeby zajistí Volvo Group Truck Centra v Olomouci a Otrokovicích.

Ve vozovém parku BC LOGISTICS je v převážné většině zastoupena značka Renault Trucks a proto jsme se rozhodli při jeho obnově znovu vsadit na modely francouzského výrobce. Premium Route je ideálním nástrojem pro provoz na regionálních i mezinárodních trasách, díky kterému dosahujeme úspor paliva a s tím spojených příznivých provozních nákladů,“ řekl Antonín Sieklik, majitel společnosti BC LOGISTICS s.r.o.

BC LOGISTICS, s.r.o.

Společnost BC LOGISTICS byla založena s cílem vybudovat komplexní zajištění služeb pro svého hlavního zákazníka, kterým je Barum Continental. Postupným rozvojem rozšířila svoji působnost o další aktivity a v současné době tvoří koncernovou strukturu.  Hlavní činnosti jsou skladování, doprava a spedice, logistika, celní deklarace. Vozový park čítá na 130 nákladních vozidel v převážném zastoupení značky Renault Trucks.