Aktuality


 

27.06.2019

RAKOUSKO SE STALO VÍTĚZEM SOUTĚŽE POPRODEJNÍCH TÝMŮ

RTEC 2019

Třetí ročník soutěže poprodejních týmů Renault Trucks RTEC právě skončil. 24 nejlepších týmů se zúčastnilo finálového klání v Lyonu. Týmy z Rakouska, Španělska a Slovenska obsadily na stupních vítězů první, druhé a třetí místo. Belgickému týmu byla udělena speciální cena za nejlepší týmový duch.

Do soutěže RTEC (Road to Excellence Championship) se zapojilo celkem 1642 poprodejních týmů, z nichž 24 nejlepších postoupilo do mezinárodního finále, které se uskutečnilo v Loynu, kolébce značky Renault Trucks.

Po sérii teoretických a praktických testů v reálných podmínkách v rámci finálového klání, se rakouský tým Thaur stal vítězem soutěže a získal titul „Nejlepší poprodejní tým Renault Trucks.“

Španělskému týmu 8 Barreiros Truck patřilo druhé místo a slovenskému týmu No.1 pak třetí příčka. Belgický tým Sperto 2.0 získal speciální cenu pro tým s nejlepším týmovým duchem.

Jednotlivé týmy tvořili čtyři zaměstnanci zastupující klíčové pozice poprodejních služeb: přijímací technik, specialista na diagnostiku, mechanik a vedoucí servisu. Série pěti testů, které se týkaly kompletní údržby a opravy vozidla, měly za úkol ověřit technické znalosti a dovednosti všech finalistů.

Výkony finalistů hodnotila porota tvořená experty Renault Trucks z celého světa. Součástí hodnocení byla také spolupráce v rámci týmu. Schopnost efektivně spolupracovat a využívat silné stránky každého člena týmu byly nezbytné pro splnění úkolu v rámci přiděleného času.