Aktuality


 

17.11.2020

RENAULT TRUCKS D WIDE 320 ZÍSKAL OCENĚNÍ ZA TRVALE UDRŽITELNÝ ROZVOJ V ITÁLII

Sustainable Truck of the Year 2021

Značka Renault Trucks získala ocenění od italského časopisu Vado e Torno, který každoročně uděluje výrobcům nákladních a užitkových vozidel cenu za trvale udržitelný rozvoj. Renault  Trucks D Wide 320 byl v kategorii distribučních vozidel zvolen „Sustainable Truck of the Year 2021.“

Italský časopis Vado e Torno každoročně uděluje cenu za trvale udržitelný rozvoj ve třech kategoriích pro dálková, distribuční a užitková vozidla.

Odborná porota, která vyzdvihla zkušenosti a know-how značky Renault Trucks ve vysoce konkurenčním segmentu středně těžkých vozidel, ocenila model D Wide 320 za všestrannost, efektivnost a produktivitu.

Výkon robotizované převodovky v kombinaci se sadou Fuel Eco, která je vybavená funkcí volnoběžky Optiroll, zajišťuje nízkou spotřebu a tedy velmi nízkou úroveň emisí znečišťujících látek. Renault Trucks D Wide 320 je jedním z nejefektivnějších vozidel pro plnění požadavků regionální dopravy a pro dosažení profitability dopravců.

V neposlední řadě Renault Trucks se svým modelem D Wide nastavil laťku velmi vysoko v oblasti pohodlí řidiče,“ shrnula své hodnocení porota, která ocenila také vylepšení, který výrobce u tohoto modelu provedl z hlediska jízdního komfortu, viditelnosti a bezpečnosti.