Aktuality


10.09.2014

RENAULT TRUCKS PŘEDSTAVÍ NA SALONU IAA 2014 SVOU NEJMODERNĚJŠÍ MODELOVOU ŘADU

Hannoveru od 25. září do 2. října

Renault Trucks představí na Salonu IAA 2014 v Hannoveru od 25. září do 2. října nejúplnější a nejmodernější modelovou řadu vozidel na trhu. Od nového Renault Master (2,8 tuny) až po Renault Trucks K (Největší povolená hmotnost jízdní soupravy 120 tun) se jedná o vozidla vyrobená ve znamení efektivnosti, rentability a robustnosti.
Tato vozidla budou vystavena v hale 17 na stánku A05.

Od 25. září do 2. října 2014 vystaví Renault Trucks kompletní modelovou řadu svých vozidel, která byla kompletně renovována v roce 2013 s cílem dát zákazníkům k dispozici dokonalý, robustní a efektivní nástroj pro plnění jejich každodenních úkolů.

Renault Trucks vyzdvihne na svém stánku do popředí řešení pro snížení spotřeby paliva a zvýšení rentability vozidel: vývoj vozidel, řešení pro řízení vozového parku Optifleet, školení úsporného řízení nebo také OptiTrack, systém umožňující, aby stavební vozidlo dočasně získalo přídavnou mobilitu s tím, že si zachová nízkou spotřebu silničního vozidla.

Renault Trucks na svém stánku také exkluzivně představí koncept laboratorního vozidla nabitého řešeními, která v budoucnu umožní snížit spotřebu paliva ještě více.

Vystavená vozidla: