Aktuality


 

10.09.2014

Since 1894

limitovaná edice

Roku 1894 položil základy legendární francouzské značkyprůmyslník Marius Berliet, který je právem označován zaprůkopníka v historii automobilového průmyslu a jehož jménose stalo synonymem pro nákladní vozidla. Druhým významnýmmužem historie značky Renault Trucks byl konstruktér LuisRenault, který na počátku minulého století vyrobil prvníužitková vozidla. Postupem času se obě značky spojily a spolus dalšími společnostmi, které s nimi v průběhu uplynuléhostoletí fúzovaly, daly vzniknout dnešní podobě Renault Trucks.
Bohatou historii Renault Trucks provází několik prvenství– největší nákladní vozidla světa T100 vyrobené v roce1957, vůbec první nákladní vozidlo světa s pneumatickýmzavěšením kol, první velké nákladní vozidlo s odklopnoukabinou TR 300 a v neposlední řadě revoluční novinkaroku 1990 Magnum AE se zcela rovnou podlahou.Historickým milníkem se stal pro značku rok 2013, kdy bylapředstavena kompletní inovovaná modelová řada vozidel.

Renault Trucks navazuje na svoji úspěšnou historii a prostřednictvím své nové modelové řadynabízí zákazníkům efektivní, robustní a rentabilní nástroje a služby, které budou spolehlivým ipartnery při jejich každodenní činnosti.
U příležitosti 120. výročí přichází Renault Trucks s nabídkou limitované edice modelové řady T

T 480 / 520 LIMITOVANÁ EDICE SINCE 1894    
Kompletní nabídka ke stažení zde

T 460 LIMITOVANÁ EDICE SINCE 1894
Komletní nabídka ke stažení zde