Aktuality


 

16.05.2019

SOUTĚŽ POPRODEJNÍCH TÝMŮ RENAULT TRUCKS RTEC

86 ZÚČASTNĚNÝCH ZEMÍ

Třetí ročník soutěže poprodejních týmů  Renault Trucks RTEC odstartoval. 1 642 týmů z 86 zemí od ledna poměřuje své znalosti v písemných testech s cílem zajistit si místo ve velkém finálovém klání, které se pro 24 nejlepších týmů uskuteční 19. června v Lyonu.  RTEC sdružuje ty nejlepší profesionály z distribuční a servisní sítě Renault Trucks.

Třetí ročník soutěže poprodejních týmů  RTEC, která je určená mezinárodní distribuční a servisní síti Renault Trucks,  je v plném proudu.

6 134 účastníků z 86 zemí, tvořící 1 642 týmů,  se přihlásilo do první části soutěže, aby se utkalo o titul "Nejlepší poprodejní tým Renault Trucks“.  Do soutěže se letos nově zapojily týmy z Kuby, Chile a Indonésie.

RTEC je soutěží, která kombinuje sérii teoretických a praktických testů a vyzdvihuje znalosti a dovednosti nejlepších poprodejních profesionálů z mezinárodní sítě Renault Trucks. Soutěž dává příležitost vyzdvihnout hodnoty Renault Trucks:

  • Závazek vůči značce, kterou účastníci celosvětově reprezentují

  • Týmová práce - Renault Trucks podporuje kolektivní práci a solidaritu

  • Rozvoj dovedností - RTEC si klade za cíl prověřit a zlepšit znalosti svých týmů prostřednictvím technických a teoretických otázek

  • Uznání poprodejních týmů, které se každodenně snaží splňovat požadavky zákazníků a zlepšovat image naší značky

 

Soutěž RTEC tvoří tři části:

- Dvě písemná kola, během nichž poprodejní týmy Renault Trucks musí zodpovědět dvě série čítající 35 otázek  zaměřených na ověření a rozvoj technických dovedností, znalost postupů  Renault Trucks a řízení vztahů se zákazníky.

- Mezinárodní finále, které se uskuteční 19. června v Lyonu, kde změří své dovednosti 24 nejlepších týmů v rámci praktických testů v reálných podmínkách a ten nejlepší z nich získá titul "Nejlepší poprodejní tým Renault Trucks".