Aktuality


 

17.04.2013

Volvo Group Trucks ČR integruje servis VT a RT v Královéhradeckém kraji

V rámci pokračující revize sítě Volvo Trucks a Renault Trucks  v České republice, dochází ke sloučení aktivit těchto dvou značek v Královehradeckém kraji.

Volvo Group Trucks Česká republika rozhodl o integraci servisu Volvo Trucks a  Renault Trucks  v Královéhradeckém kraji. Na základě tohoto rozhodnutí došlo k uzavření a podpisu dohody o ukončení spolupráce se společností GSC-AUTO, spol. s r. o. jako autorizovaného dealera Renault Trucks.

Obě strany se dohodly na ukončení aktivit GSC-AUTO, spol. s r.o. k 31. květnu 2013. Počínaje 1. červnem 2013 zastřeší prodej nových a ojetých vozidel, náhradních dílů a opravy vozidel obou značek (Volvo Trucks a Renault Trucks) výhradně autorizované Truck centrum společnosti Volvo Group Trucks v Hradci Králové na adrese Vlčkovická 237/1, 500 04 Hradec Králové.

Společnost Volvo Group Trucks hodlá tímto krokem posílit svoji pozici v Královéhradeckém kraji a současně navázat, i v novém působišti pro značku Renault Trucks na její dlouholetou tradici a dobrou pověst. Nezávisle na novém uspořádání sítě v tomto regionu, zůstávají zachovány dva samostatné obchodní týmy Volvo Trucks a Renault Trucks pro každou ze značek, které jsou důležité pro zachování jejich silné identity a udržování vztahů se zákazníky.

Rád bych touto cestou vyjádřil jménem Volvo Group Trucks upřímné poděkování společnosti GSC-AUTO, spol. s r.o. za vynikající a dlouholetou podporu značky Renault Trucks v regionu Hradec Králové. Naše díky patří nejen majiteli a jednateli společnosti, panu Pavlu Černému, ale i všem jeho spolupracovníkům a zaměstnancům, kteří se společně podíleli na chodu autorizovaného servisu Renault Trucks,“ dodává generální ředitel Volvo Group Trucks Česká republika Robert Grozdanovski.