NOVINKY A ZAJÍMAVOSTI

MAGAZÍN OPTIMUM

RENAULT TRUCKS T HIGH 1894 EDITION

EDITORIAL

125 LET ZKUŠENOSTÍ

Vítejte v nejnovějším vydání magazínu Optimum, ve kterém se společně znovu vydáme na cesty! Zastavíme se v Bahrajnu a setkáme se se zákazníky, kteří měli možnost testovat naše vozidla v reálných podmínkách během akce Xperience Days. Setkáme se také s týmem, který navrhl novou limitovanou edici Renault Trucks T HIGH 1894 u příležitosti 125. výročí značky Renault Trucks. Navštívíme Ugandu a dva z našich zákazníků, kteří každodenně provozují naše vozidla.
Toto nové vydání nám dává příležitost poznat edici Renault Trucks Master Red EDITION očima manažera expresní přepravní společnosti.
Do centra pozornosti se dostávají naše specializované dílny pro renovaci ojetých vozidel Used Trucks Factory s modelem Renault Trucks T P-Road a mladým řidičem, který každý den usedá za volant svého ojetého vozidla.
A nakonec vás informujeme o našich závazcích a aktivitách v rámci udržitelného rozvoje. Stejně jako v každém čísle, vám magazín Optimum poskytne pohled na svět Renault Trucks očima našich zákazníků.

Přeji vám příjemné čtení!

Bruno Blin 
Prezident Renault Trucks