OJETÁ VOZIDLA

USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS - Ojetá vozidla

VYBERTE SI VOZIDLO ZE ŠIROKÉ NABÍDKY OJETÝCH VOZIDEL

Renault Trucks garantuje kvalitu, roboustnost a výkon svých ojetých vozidel. Díky naši servisní síti jsme vám vždy na blízku.


NEJLEPŠÍ NABÍDKY OJETÝCH VOZIDEL

ZÁVAZEK KVALITY

Prověřená vozidla.
Každé ojeté vozidlo prodávané značkou Renault Trucks bylo kompletně zkontrolováno prostřednictvím 200 bodové technické kontroly. Tato kontrola se řídí standardními postupy výrobce a je prováděna vyškolenými pracovníky. Jedná se o velice přísné zhodnocení stavu vozidla, které vám garantuje dlouhou odolnost i výkon ojetého vozidla.

 

Ojeté vozy s nejnovější technologií.
Každé ojeté vozidlo Used Trucks by Renault Trucks je opatřeno nejnovějšími technologiemi, které jsou s vozidlem kompatibilní: díky nim získáte během provozu i odprodeji vašeho ojetého vozidla Renault Trucks maximum výhod.

 

SLUŽBY NA MÍRU VAŠEMU VOZIDLU

Společně s ojetým vozidlem vám nabízíme širokou škálou služeb přizpůsobených vašim potřebám. Tyto služby si můžete zvolit již při pořízení vozidla, nebo kdykoli později v síti Renault Trucks.
Všechny nabízené služby, ať už se jedná o Renault Trucks Selection, o nabídku financování, řešení Optifuel nebo nabídku Optifleet, vám umožní dosáhnout úspor, ušetří váš čas, nebo jednoduše doplní vaši aktivitu a další nutné příslušenství.

Seznamte se se službami na míru Renault Trucks

DOSTUPNOST A BLÍZKOST

Díky síti USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS a našemu portálu used.renault-trucks.com máte přístup k široké nabídce kvalitních vozidel.

Pro vyhledání všech certifikovaných ojetých vozidel Used Trucks by Renault Trucks navštivte www.used-renault-trucks.com. Bez ohledu na typ vaší činnosti zde naleznete širokou nabídku ojetých vozidel, tahačů i podvozků, vhodných pro nejrůznější typy provozu: rozvoz zásilek, regionální, mezinárodní přeprava, přeprava zboží, silniční přeprava, cisternové vozy, sklápěče, stavby, zásobování staveb, přeprava při řízené teplotě atd.

 

Díky síti Renault Trucks získáte každodenní profesionální podporu ve vašem blízkém okolí.

Vaše ojeté vozidlo bude rozpoznáno v 1 500 servisech po celém světě, všechny potřebné úkony tak budou probíhat hladce a rychle, ať už jste kdekoli. Speciálně vyškolení odborníci, kteří mají k dispozici špičkové vybavení vhodné pro vaše vozidla, jsou školeni na všechny nové produkty a diagnostické softwary.

 

GARANCE USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS:

- Víte, co kupujete
- Úpravy a opravy dle norem výrobce
- Používání originálních náhradních dílů
- Vozidlo doplněno o nejnovější technologie
- Vozidlo rozpoznáno v celé síti
- Nonstop asistence 24/7
- Předání pro optimální používání od prvního ujetého kilometru

 

used.renault-trucks.com