Příslušenství, náhradní díly, služby

školení řidičů

Renault Trucks nabízí široké spektrum školení určených pro majitele, technické pracovníky nebo řidiče. Prohlubováním znalostí a dovedností dokáží maximálně využít potenciálvozového parku a pomocí ekonomické jízdy zároveň ušetřit značné množství pohonných hmot.

ZÁKLADNÍ TYPY ŠKOLENÍ:

Profesionální předávka vozidel
Během profesionální předávky vám bude předvedena a vysvětlena funkce všech systémů vašeho nového vozidla Renault Trucks včetně praktické ukázky jízdy.


Hospodárná jízda - teorie
V dnešní době představují pohonné hmoty jednu z největších nákladových položek dopravních společností. Cílem školení je pomoci vám tuto položku snížit. Ukážeme vám, jak co nejlépe využít vaše vozidlo a všechny jeho ovládací prvky. Získáte tak základní přehled o zásadách ekonomické jízdy.


Hospodárná jízda - teorie + praxe
Praktické školení hospodárné  jízdy obsahuje všechny prvky teorie a navíc praktické jízdy s vaším vozidlem. Vozidlo budou řídit vaši řidiči pod dohledem Renault Trucks školitele. Zaměříme se na využívání všech systémů Renault Trucks.


Zkušební jízda
Při tomto školení se zúčastní školitel řidičů Renault Trucks reálné jízdy s vaším vozidlem na místě spolujezdce. Bude analyzovat jízdu řidiče a instruovat ho v zásadách ekonomické jízdy. Následně Vám bude vyhotovena kompletní analýza a doporučení.


Coaching řidičů

Z dlouholetých zkušenostívíme, jak důležité je mít vyškolené řidiče. Jednorázové školení řidičů má účinnost po určitou dobu. Efektivnějšíje neustálé sledování techniky jízdy jednotlivých řidičů. Díky online systému Optifleet t jsme schopni pravidelněs ledovat chování řidičů při jízdě, hned je upozornit na nedostatky a přivést je k nápravě zlozvyků.


Profesní školení Renault Trucks

Pravidelné školení řidičů ze zákonač.274/2000 Sb. v průběhu 5 let/35hodin (7 hodin/rok). V průběhu 5 letprobereme všechna zákonemstanovená témata, zejména   však ekonomickou a defenzivní jízdu, digitální tachografy, silniční zákon, upevnění nákladu, legislativu a další.