OJETÁ VOZIDLA

Renault Trucks T Selection

NEJLEPŠÍ ODPOVEĎ NA VŠECHNY VÝZVY

Logo Renault Trucks Used Trucks

 

200 BODOVÁ TECHNICKÁ KONTROLA

ZÁRUKA 2 ROKY NEBO 300 000 KM*

NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE PRO ÚSPORU PALIVA


RENAULT TRUCKS T SELECTION.
NEJLEPŠÍ OJETÁ VOZIDLA

 

Díky Renault Trucks T Selection získáte ojeté vozidlo, jehož původ, stáří a počet najetých kilometrů jsou certifikovány.


Ojeté vozidlo bylo zkontrolováno, připraveno a certifikováno podle přísných pravidel výrobce, abychom vám mohli garantovat vysokou úroveň kvality a výkonu.


Pro ještě větší klid při provozu, poskytuje výrobce záruku pro tato vozidla na 2 roky nebo 300 000 km, která pokrývá všechny jejich hlavní součásti (hnací řětězec a systém následného zpracování výfukových plynů).


Modely Renault Trucks T Selection jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi pro úsporu paliva: adaptivním tempomatem, automatickým zastavením motoru nebo systémem Optifleet, které vám pomohou dodržovat zásady hospodárné jízdy.


S Renault Trucks T Selection máte nyní také možnost využít individuální předávky vozidla pro jeho optimální používání od prvního kilometru.


V případě potřeby máte k dispozici hustou servisní síť Renault Trucks , včetně asisteční služby 24/7, díky kterým vám dokážeme rychle a spolehlivě pomoci.


Spolehlivý, výkonný a robustní model Renault Trucks T Selection je tou správnou volbou!

 

 

 

* Na hnací řetězec a systém následného zpracování výfukových plynů