Dopravní řešení

Efektivní správa vozidel pro svoz odpadu

Distribuce

5min
Renault Trucks D

Chcete-li efektivně řídit své aktivity při svoz odpadu, Renault Trucks vám nabízí širokou řadu vozidel a služeb, které jsou přizpůsobeny vaší každodenní činnosti. 

Vozidla pro svoz odpadu: ideální vozidla pro tuto činnost

Svoz odpadů ovlivňují různé faktory v závislosti na jeho umístění ať už jde o centra měst anebo o příměstské a průmyslové oblasti, kdy potřebujete vozidla speciálně navržený pro tuto činnost. 

Renault Trucks nabízí vozidla Renault Trucks Master a Renault Trucks Master Z.E. v provedení podvozek s kabinou, Renault Trucks D a D-WIDE s dieselovým nebo elektrickým pohonem.

Nabídka zahrnuje několik desítek konfigurací a rozvorů, které jsou dostupné v rozmezí celkové hmotnosti vozidla od 3,3 do 32 tun.

V případě vozidel pro svoz odpadu v rámci městských a příměstských oblastí, spojuje modely Renault Trucks D a D WIDE vysoké užitečné zatížení, vynikající ovladatelnost , optimální výhled z kabiny a možnost montáže nástaveb pro velké objemy. Široká nabídka konfigurací odpovídá potřebám při svozu odpadů - konkrétně u konfigurace 6x2 * 4  modelu D WIDE, s  druhou říditelnou nápravou, usnadňuje manévrování v městském prostředí.

Renault Trucks D

Pokud je vaše  činnost zaměřena na nakládání s průmyslovým odpadem vyžadující vyšší užitečné zatížení a výkon, je náš model Renault Trucks C ideální pro montáž různých typu nástaveb jako nosič kontejnerů, hydraulické ruky nebo přepravníku. Řada Renault Trucks C nabízí užitečné zatížení až 22,8 tun a motory s výkonem až 520 k pro náročnější aktivity.

Renault Trucks D

Rychlá montáž nástavby podle vašeho výběru

Svoz různých typů odpadů vyžaduje specifické nástavby. Renault Trucks úzce spolupracuje s výrobci nástaveb, aby vám pomohl s výběrem té nejvhodnější  s ohledem na provozní požadavky.  Naše vozidla jsou připravena pro montáž různých typů nástaveb a to díky velké množství mechanických a elektrických předpříprav, předvrtaným podélníkům a specifickému vybavení pro upevnění podle typu nástavby. Velké množství předpříprav a speciální webové stránky pro nástavbáře s podrobnými specifickými technickými listy pro každé vozidlo, pomáhají zkrátit lhůtu dodání vašeho vozidla.

 

 

Ekologická vozidla pro svoz komunálního odpadu

Renault Trucks nabízí vozidla se CNG nebo 100% elektrickým pohonem. Řada místních samospráv již zvolila pro svoz komunálního odpadu CNG vozidla. Renault Trucks D WIDE CNG s motorem 239 kW (320 k) a dojezdem až 180 km lze použít v městských i příměstských oblastech a je navržen pro montáž stejných typů nástaveb jako ostatní vozidla řady D.

Renault Trucks se zavázal k mobilitě s nulovými emisemi díky svým modelům  Renault Trucks D a  D-WIDE Z.E.  které jsou 100% elektrické.

 

Renault Trucks D

Od roku 2019 se ve francouzském Lyonu a jeho okolí používá  vozidlo pro svoz komunálního odpadu 26t s nástavbou Faun Environnement.

Svoz odpadu je činnost, pro kterou jsou zvláště vhodná elektrická vozidla. Vozidla pro svoz odpadu vykazují vysokou spotřebu a produkci prachových částic - zatímco elektrická vozidla nikoli.

100% elektrická vozidla mají také přístup do nízkoemisních zón.

 

až 800 za směnu průměrný počet zastavení a rozjezdů vozidla při jedné sémy při svozu odpadu.

Optimalizujte správu svého vozového parku

Volba trasy při svozu odpadu je zvláště důležitá z hlediska efektivity a lze ji  pravidelně upravovat. Naše inteligentní řešení pro správu vozového parku - Optifleet - vám pomůže naplánovat vaše trasy nejefektivnějším způsobem a zobrazit polohu vašich nákladních vozidel v reálném čase. Pokud jsou vaše služby poskytovány subdodavatelsky, Optifleet umožní  vašemu partnerovi integrovat data do vlastního systému správy.

Systém dále umožňuje zasílání přesných údajů o spotřebě a používání vozidla: popojíždění, pomalá jízda, počet sešlápnutí brzdového pedálu atd. Máte možnost nastavit různé úrovně upozornění  v případě nadměrné spotřeby vozidla a hodnotit jízdní styl vašich řidičů na základě reálných dat. Můžete následně využít nabídky školení hospodárné jízdy Renault Trucks, které se zaměřuje nesprávné používání vozidla z hlediska ekonomiky provozu.

Renault Trucks D

 

Svoz odpadu: usnadněte práci svým řidičům

Vaši řidiči během svozu odpadu často nastupují a vystupují z vozidla. Proto nabízíme vozidla s menší výškou schodů a dveřmi s otevíráním v úhlu  90 °. Koncepce našich vozidel poskytuje vynikající  výhled z kabiny a  menší poloměr zatáčení. U konfigurace 6x2 * 4  lze například namontovat další zadní nápravu, která usnadňuje zatáčení, což je užitečné pro vozidla při svozu odpadu v rámci měst.

Na palubě vozidla bylo vše navrženo tak, aby měli řidiči k dispozici vše co potřebují a mohli pracovat v těch nejlepších podmínkách. Prostorné kabiny s řadou úložných prostor jsou vybaveny pohodlnými sedadly a umožňují přepravu až 7 osob.  Na podvozek lze také instalovat boxy pro uložení pracovních nástrojů. 

Renault Trucks D

Pro pohodlnější jízdu  nabízí Renault Trucks u všech svých modelů robotizovanou převodovku a palubní desku se všemi potřebnými ovladači na dosah ruky. Pro optimální bezpečnost jsou vozidla Renault Trucks D vybavena:

  • Dveřmi typu Vision
  • Automatickým nouzovým brzděním
  • Asistentem pomoci při rozjezdu ve svahu (Hill start aid)

Snižte své náklady na údržbu

Vozidla určená ke svozu odpadu vyžadují značné investice. Je proto důležité zajistit dlouhodobě jejich vysoký výkon. Renault Trucks nabízí přizpůsobené plány údržby, které zohledňují konkrétní použití vozidla. Například v případě komunálních vozidel bude frekvence výměny oleje záviset spíše na délce provozu než na počtu najetých kilometrů.

Renault Trucks nabízí službu prediktivní údržby, která předchází odstávkám vozidel dříve, než k nim dojde. Digitální platforma monitoruje vozidla a jejich používání. V případě nutnosti servisního zásahu, je informace odeslána technikovi Renault Trucks, který s vámi následně dohodne návštěvu servisu, dříve než dojde k poruše vozidla. Díky tomu máte lepší kontrolu nad dostupností vozidla a můžete zabránit nepředvídaným opravám.  

Pokud je nutná výměna dílu, můžete zvolit nabídku eXchange značky Renault Trucks, která využívá renovované díly z naší specializované továrny za výhodné ceny.  Všechny díly jsou testovány a schváleny, aby bylo zajištěno, že splňují stejné technické nároky jako díly nové. Na tyto renovované díly je poskytnuta dvouletá záruka.

Financování a pojištění vozidel pro svoz odpadu

Známe vaši činnost a všechna nařízení spojená se svozem odpadů. Renault Trucks proto poskytuje efektivní finanční služby. Náš finanční poradce vám nabídne to nejlepší řešení pro financování a pojištění vaší flotily.

Pro více informací nás kontaktujte.

 

Set canonical URL
Off