Dopravní řešení

Vybavení pro místní samosprávy: nákladní vozidla, které splňují vaše požadavky

Distribuce

4min
Renault Trucks D Bin collection

Jako zástupci samospráv řešíte na území obcí úkoly spojené se svozem komunálního odpadu, údržbou komunikací a kanalizací. Renault Trucks je tu, aby vás podpořil při výběru vhodného vozidla a služeb, které vám výrazně usnadní každodenní život.

Snadné plnění úkolů při svozu komunálního odpadu díky efektivním nástrojům

Abychom vám pomohli s výběrem vhodného vozidla pro svoz komunálního odpadu, nabízí Renault Trucks pět modelových variant v rozmezí od 3,3 do 32 tun s různými konfiguracemi a nástavbami, které odpovídají vašim požadavkům. Zvolit můžete vozidla na klasický anebo alternativní pohon. Renault Trucks řadu let nabízí pro svoz komunálního odpadu model 26 t s pohonem na zemní plyn (CNG) a v nedávné době nabídku rozšířil o 100% elektrické vozidlo s nulovými emisemi. Naše vozidla byla navržena tak, aby vaši zaměstnanci mohli pracovat bezpečně, v optimálních podmínkách a pohodlí.

Renault Trucks D
Renault Trucks D

 

Otázka nákladů je zásadní a proto vám nabízíme řešení a služby, které přispívají ke snižování provozních nákladů vašich vozidel:  nabídku finančních služeb pro komunální vozidla, systém pro správu vozového parku, školení hospodárné jízdy a mnoho dalších.

Bezpečná práce na silnici díky dobře přizpůsobenému vybavení

Práce na silnici mohou mít mnoho různých forem, ale vždy mají společného jmenovatele, kterým je bezpečnost. Ať už hledáte odtahové vozidlo, zametač nebo vozidlo pro odklízení sněhu, Renault Trucks nabízí řadu provedení, která reagují na vaše požadavky a zajišťují bezpečnost řidiče i ostatních osob. 

Renault Trucks na základě dlouholeté spolupráce s výrobci nástaveb vyrábí vozidla se specifickým vybavením, které usnadňuje montáž nástavby. Našim cílem je zajistit snadnou a rychlou montáž vámi vybrané nástavby na vozidlo.

Renault Trucks C
Renault Trucks D

Finanční služby, správa vozového parku, přizpůsobený plán údržby a používání originálních dílů... Renault Trucks vás doprovází na každém kroku pro zajištění dlouhého provozního cyklu vašich vozidel a snížení provozních nákladů.

Profitabilita vozidel pro čištění a údržbu kanalizací

Vozidla na údržbu a čištění kanalizací jsou velmi komplexní a nákladná na pořízení. Díky předpřípravě podvozku pro snadnou montáž vybavení pro vodní čističe kanalizací nebo vozidla se sacím zařízením, vám Renault Trucks umožňuje přizpůsobit nástavbu podle vašeho výběru, za nejlepší cenu a její co nejrychlejší montáž.

Ať už spravujete svůj vozový park přímo nebo prostřednictvím externího dodavatele, náš software pro správu vozového parku Optifleet vám pomůže řídit vaši činnost, sledovat spotřebu paliva a zajistit optimální používání  vozidla. Optifleet sleduje vaše vozidla v reálném čase a může zpracovávat denní, týdenní nebo měsíční reporty podle vámi zvolených kritérií (průměrná spotřeba, používání komponentů nástavby, styl jízdy atd.).

Renault Trucks vám poradí také s financováním vozidel s ohledem na specifika vaší činnosti. Poskytujeme podporu po celou dobu provozu vozidla, a to díky přizpůsobeným plánům údržby, proaktivní údržbě a monitorování opotřebení, které předchází nečekaným odstávkám vozidla. Můžete tak zajistit maximální dostupnost svých vozidel, přispět ke zvýšení jejich odolnosti a zajistit výnosnost vaší investici. 

Renault Trucks C High pressure jetting truck

 

Set canonical URL
Off