Dopravní řešení

Vyšší profitabilita a bezpečnost cisternové přepravy

Distribuce

Dálková přeprava

5min
Tanker Transport Truck

Vaše přepravní činnost vyžaduje cisternová vozidla  s optimalizovaným užitečným zatížením  vzhledem k   hmotnosti nástavby a vybavení. Cisternová vozidla mohou být použity k přepravě sypkých materiálů,  potravinových výrobků nebo nebezpečných materiálů, a proto je nezbytné zajistit vysoká úroveň bezpečnosti řidičů a přepravovaného materiálu. Renault Trucks vás provede při výběru vozidel a služeb.

Cisternová vozidla: optimalizujte počty přepravních cyklů díky vyššímu užitečnému zatížení

Ať už přepravujete pohonné hmoty, tekuté,  sypké nebo práškové materiály, měli byste použít vozidla s nižší hmotností pro zajištění profitability a optimálního užitečného zatížení. Renault Trucks D WIDE (4x2 nebo 6x2) nebo D 4x2 disponují  lehkým podvozkem a splňují většinu přepravních nařízení při přepravě cisternovými vozidly bez ohledu na prostředí.

metru poloměr zatáčení řady D, který je menší pro lepší ovladatelnost.
Tanker transporting oil Renault Trucks in Algeria

Pokud potřebujete větší úložnou kapacitu, cisternové vozidlo Renault Trucks T Tanker. Vozidlo je vybaveno řadou hliníkových komponentů, které přispívají k jeho optimalizované hmotnosti: 

  • Ráfky
  • Palivová nádrž  
  • Kryty kol

Renault Trucks T Tanker je navíc k dispozici také ve verzi s nízkou kabinou, což snižuje jeho hmotnost a zachovává pohodlí řidiče.

Varianta Tanker je k dispozici také pro modely Renault Trucks D a Renault Trucks D Wide. Je vybavena hliníkovými ráfky, upravenými palivovými nádržemi a odstrojenou pravou stranou podvozkového rámu pro snadnou montáž dalšího specifického vybavení nezbytného pro tento typ přepravy

Zkrátka, modely Renault Trucks Tanker byly konfigurovány s vyšším užitečným zatížením, které znamená více přepraveného zboží  během každého cyklu, a tedy lepší profitabilitu vaší činnosti.

Bezpečnost řidiče a přepravovaného nákladu

Pokud vaše cisternové vozidla přepravují nebezpečný materiál je důležitá především bezpečnost vašich řidičů a nákladu.  Renault Trucks T Tanker je vybavený mnoha bezpečnostními prvky pro snížení případných rizik:

  • Vypínačem baterií snadno dostupným z boku a zadní části kabiny
  • Ochranným krytem na výfukovém potrubí
  • Předpřípravou pro montáž  ADR štítku, který podrobně popisuje typ a úroveň nebezpečí přepravovaného materiálu
  • Systémem kontroly tlaku v pneumatikách
  • Sedadlem s prodloužením pro zamezení houpání

Renault Trucks navíc nabízí školení hospodárné jízdy pro řidiče vedené profesionály Renault Trucks v rámci programu Optifuel. Přispívá ke snižování nákladů o 15% a zvyšování bezpečnosti. Řidiči by se pak v praxi měli snažit uplatňovat principy hospodárné jízdy a snižovat rizika nehod. 

Tanker transport driver driving wearing a yellow jacket for safety
Driver checking a tanker attached to a Renault Trucks tractor

Správa vaší flotily cisternových vozidel a optimalizace dodávek

S ohledem na požadavky zákazníků a nařízení při přepravě cisternovými vozidly není vždy snadné optimalizovat využití vozového parku. Díky inteligentnímu systému Optifleet vám Renault Trucks pomůže plánovat trasy, sledovat vozidla a informovat vás o pohybu v ADR zóně a pokud to bude nutné, přidělovat a měnit itinerář. Optifleet vám poskytuje data o vozidle (spotřeba, využití) a také o době jízdy. Všechny tyto informace přispívají ke správě vašeho vozového parku a profitabilitě vaší činnosti.

Seznamte se s naším systémem Optifleet.

Zvyšte provozuschopnost svých vozidel

Při přepravě cisternovými vozidly není prostor pro nečekané události, zejména pokud jde o přepravu nebezpečných materiálů.  Proto vám Renault Trucks nabízí službu Predict zahrnující inovativní služby prevence nečekaných odstávek vašich vozidel. Jak služba funguje? Digitální platforma monitoruje vozidla a jejich používání. V případě nutnosti servisního zásahu nebo výměny opotřebeného komponentu je informace odeslána technikovi Renault Trucks, který s vámi následně dohodne návštěvu servisu v čase, který vám vyhovuje, dříve než dojde k poruše vozidla. Díky tomu máte lepší kontrolu nad dostupností vozidla, které zůstává v provozu na cestách.

Financování vozidel pro cisternovou přepravu

Při financování  vozidel, které nabízí Renault Trucks, komunikujete s profesionály, kteří znají vaší činnosti a s ní spojená nařízení.  Naše smlouvy jsou flexibilní, přizpůsobené vašim potřebám a pomáhají zachovat peněžní tok, ať už zvolíte  finanční leasing nebo úvěr. 

Kontaktujte nás s poptávkou a seznamte se podrobněji s naší nabídkou.ers. 

Set canonical URL
Off