Dopravní řešení

Bezpečná přeprava materiálů s nižšími náklady

Stavebnictví

5min
Renault Trucks C

Jako majitel společnosti ve stavebnictví provozujete často svá vozidla na nezpevněných terénech a přepravujete těžké materiály na obtížně přístupná místa. Potřebujete robustní vozidla s vysokým užitečným zatížením, nástavbou, která je dokonale přizpůsobena vaší činnosti a služby, které snižují vaše provozní náklady. To všem vám nabízí  Renault Trucks a pomůže vám při výběru toho nejvhodnějšího vybavení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.  

Přeprava materiálů: ty nejlepší specifikace pro vaši činnost

Stavební obory zahrnují řadu aktivit. Renault Trucks vám nabízí vhodná  řešení  nejen s ohledem na různé typy stavenišť, ale také s ohledem na různé druhy přepravovaných materiálů a to díky několika variantám a kombinacím modelů. S ohledem na vaše požadavky užitečného zatížení a výkonu vám nabízíme čtyři různé modely:  

  • Renault Trucks Master 4x2 nebo 4x4 (3.3 t až 7.5 t)
  • Renault Trucks D Cab 2,1 m 4x2 nebo 4x4 (7.5 t až 16 t)
  • Renault Trucks C Cab 2,3 m 6x4 (18 t až 19 t)
  • Renault Trucks C Cab 2,5 m 8x2*6 Tridem (32 t až 80 t)
Renault Trucks Master Construction
Renault Trucks D Construction

Renault Trucks C 8x2*6 Tridem byl speciálně navržen pro přepravu materiálu a pro snadnější montáž hydraulické ruky. Jeho konstrukce vychází z podvozku 6x4 a navíc je vybaven třetí zadní  natáčecí a zvedací  nápravou, která zajišťuje lepší ovladatelnost díky o 15% menšímu poloměru zatáčení.

Poskytuje lepší užitečné zatížení než model 6x4 a lepší ovladatelnost než model 8x4.

Tandemová náprava s dvojitou redukcí PMR2191, jejíž hmotnost je obdobná jako u nápravy s jednoduchou redukcí, nabízí o 200 kg vyšší užitečné zatížení.

Zvolte nástavbu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám při přepravě materiálů

Renault Trucks věnuje velkou pozornost spolupráci s nástavbáři a vy si tak můžete zvolit nástavbu nebo zařízení, které nejlépe vyhovuje vaší činnosti. Naše podvozky jsou vybaveny upevňovacími konzolemi na podélnících pro snadnější montáž nástaveb. Vozidla určená pro instalaci hydraulické ruky jsou vybavena deskami a konzolemi a předpřípravou kabiny a podvozku, který je částečně volný pro upevnění hydraulické ruky.

Naše standardní instalace zahrnuje elektronickou řídicí jednotku pro nástavbáře (BBM) pro provoz hydraulické ruky a stabilizátoru. Tato řídicí jednotka informuje řidiče  o stavu každé části nástavby prostřednictvím obrazovky, umístěné na palubní desce. To vše usnadňuje montáž nástavby a přispívá ke zkrácení dodací lhůty. 

Bezpečné dodání materiálů na místo určení

Dodávky materiálů na staveniště není radno podceňovat, protože se často nachází na nezpevněných, blátivých, obtížně přístupných a strmých místech. Řidiči musí mít k dispozici robustní a snadno ovladatelná vozidla.

° přední nájezdový úhel Renault Trucks C Tridem, který snižuje riziko poškození podvozku

Ocelový nárazník, světlá výška pod nápravou 312 mm a světlá výška pod nádrží  440 mm zaručují průchodnost všemi typy terénů.

Pro bezpečnou jízdu v rámci stavenišť se mohou řidiči spoléhat na řadu pomocných asistentů řízení modelu Renault Trucks C:

  • Robotizovanou převodovku Optidriver s režimem off-road 
  • Systém Optitrack pro zdolávání náročných situací při rychlosti 0 až 25 km/h
  • Ruční plyn pro jízdu na nerovném terénu
  • Optibrake nejúčinnější motorovou brzdou na trhu
  • Automatickou, elektrickou parkovací brzdu pro bezpečnější nakládku 

Řidiči mohou bezpečně sledovat operace nakládky a vykládky díky bočnímu schůdku k nástavbě a madlu umístěném na střeše.  Při jízdě na silnici si pak mohou užívat kvalitu a pohodlí na palubě, které je srovnatelné s vozidly pro dálkovou přepravu, díky prostorné a komfortní kabině. Jejich pracovní místo jim pomáhá zvládat různé situace a zpříjemňuje pobyt v co nejlepších podmínkách.

Snižte své náklady na provoz

Seznamte se systémem Optifleet Abyste mohli efektivně využívat svá vozidla a řidiče, přichází Renault Trucks se systémem Optifleet, řešením pro správu vozového parku. Sledováním polohy vašich vozidel a informacím o jízdě můžete plánovat trasy svých vozidel a nebo je měnit podle potřeby. 

Zvládání nepředvídaných situací je skvělé, ale pokud se jim můžete vyhnout, je to ještě lepší! Renault Trucks vyvinul zcela novou službu Predict pro snížení rizika nečekaných poruch a odstávek vozidla. Spojením technologických inovací a lidského umu lze předvídat opotřebení komponentů vozidla a  předcházet poruchám dříve, než k nim dojde. Pokud vozidlo vyžaduje údržbu, technik Renault Trucks vás bude kontaktovat a dohodne s vámi návštěvu servisu v čase, který vám vyhovuje, bez narušení vašich aktivit. 

Renault Trucks současně nabízí přizpůsobené plány údržby za pevně stanové ceny s cílem zabezpečení provozuschopnosti vašich vozidel a vaší činnosti. Délka servisní operace je předem stanovena a na všechny díly a práce je poskytnuta záruka, pro zajištění dlouhé životnosti a vysokého výkonu vašich vozidel. 

Výhodné financování pro vaši činnost při přepravě materiálů

Renault Trucks nabízí financování vašich vozidel. Naše nabídky financování a pojištění jsou určeny pro dopravce zabývající se přepravou stavebních materiálů. Výše splátek se přizpůsobí  velikosti a aktivitě vaší společnosti.  S ohledem na vaše potřeby můžete zvolit variantu finančního leasingu nebo úvěru. S výběrem toho nejlepšího řešení pro vaše podnikání vám samozřejmě pomůžeme.

Kontaktujte nás a získejte více informací o naší nabídce.

 

FOR MORE INFORMATION, CONTACT US!

I agree that when submitting this form, Renault Trucks will store and keep my personal data as long as required to evaluate the information provided and in order to be able to contact me back about this specific subject. My data may also be transferred to Renault Trucks partners and distributors that will be able to handle my demand.
Set canonical URL
Off