Služby

OPTIMALIZACE CELKOVÝCH NÁKLADŮ NA PROVOZ VOZIDLA

Optimiser le coût de possession de vos véhicules

SMLOUVY START & DRIVE 

Renault Trucks vás prostřednictvím svých smluv o údržbě a opravách doprovází po celou dobu provozního cyklu vašeho vozidla, abyste se mohli kdykoli v průběhu času spolehnout na dostupnost vašeho pracovního nástroje. Každá smlouva v délce trvání v rozmezí od 2 do 7 let nebo ročního nájezdu 250 000 km, je přizpůsobena požadavkům vašeho vozidla s ohledem na jeho typ a podmínky používání.  Renault Trucks nabízí různé typy smluv, které odpovídají vašim potřebám.

Smlouva_4CZ

 

PŘIZPŮSOBTE SI SVÉ SERVISNÍ SMLOUVY 

Všechny naše smlouvy Start & Drive jsou dostupné se sadami, které odpovídají požadované úrovni údržby vozidla podle jeho používání a různým obdobím jeho provozního cyklu. 

  • Sada odtah
  • Sada doplnění kapalin
  • Sada viditelnost
  • Sada předpříprava

 

Kontaktujte servisní síť Renault Trucks a  získejte nabídku, která pokryje všechny vaše potřeby.

 

ASISTENČNÍ SLUŽBA

Renault Trucks poskytuje komplexní a spolehlivou pomoc, která chrání váš klid a klid vašich řidičů v případě poruchy nebo odtahu vozidla.

  • K dispozici nepřetržitě, 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu napříč celou Evropou.
  • Asistenční služba je volitelně k dispozici na základě podmínek smlouvy o údržbě Start & Drive, ale je k dispozici i pro zákazníky, kteří tuto smlouvu uzavřenou nemají.

ROZŠÍŘENÁ ASISTENČNÍ SLUŽBA

Rozšířená varianta asistenční služby se vztahuje na všechny služby pro řidiče jako je doprava, ubytování nebo repatriace.

 

FINANCOVÁNÍ: KOMPLETNÍ A KONKURENCESCHOPNÁ NABÍDKA

Finance

Renault Trucks Financial Services nabízí různé možnosti financování pro vozidla i nástavby, dále nabízí pojištění a servisní smlouvy, které mohou pokrývat všechny komponenty vozidla (včetně doplňkové výbavy).

Například: nabízíme all-in-one financování, které vám dává plnou kontrolu nad celkovými náklady spojenými s provozem vozidla bez nepříjemných překvapení. Naši zástupci jsou vám kdykoliv k dispozici, aby vám pomohli vybrat vhodné řešení. 

ÚVĚR Vozidlo splácíte v pravidelných splátkách a odepisujete si ho v rozvaze jako by bylo vaším majetkem.

FINANČNÍ LEASING Pořizovací cena včetně DPH je uhrazena ve financování. Po úhradě poslední splátky bude vozidlo vaše.  

OPERATIVNÍ LEASING (DLOUHODOBÝ PRONÁJEM) Cena operativního leasingu je kalkulována na základě délky smlouvy, počtu najetých kilometrů apod. (dle vašich potřeb). Po uplynutí doby operativního leasingu vracíte vozidlo zpět, nájezd kilometrů nesmí překročit stanovený limit.

KRÁTKODOBÝ PRONÁJEM A SLUŽBY Je to komplexní nabídka a my se o vše postaráme. Vozidlo v pronájmu se neobjeví ve vaší rozvaze a měsíční splátky jsou přímé náklady. Pronájem může zahrnovat také servisní smlouvu, pojištění atd. přesně podle vašeho požadavku. Na konci smlouvy vracíte vozidlo zpět, nájezd kilometrů nesmí překročit stanovený limit.  

CHRAŇTE VAŠI SPOLEČNOST S NAŠÍM POJIŠTĚNÍM

Nabídka pojištění od Renault Trucks kryje všechna rizika spojená s provozem vozidla a stejně tak i finanční rizika. Nastavíme pojištění podle vašich specifických potřeb: 

  • Možnost pojištění jednoho vozidla nebo celé flotily
  • Rozšířená ochrana pro neočekávané události
  • Rychlá likividace pojistných událostí

4 HLAVNÍ POJISTNÁ KRYTÍ, DOSTUPNÁ VE VAŠÍ ZEMI

Pojištění finanční ztráty (GAP):

Pokud je vaše vozidlo totálně zničeno, tato pojistka pokryje rozdíl mezi pojistným plněním od pojišťovny a účetní zůstatkovou cenou vozidla a to až do výše ceny nového vozidla.

Povinné ručení:

Kryje škody způsobené třetím stranám.

 

Havarijní pojištění:

Kryje škody na vozidle (způsobené nehodou, vandalismem, krádeží, živelní událostí apod.) toto pojištění kryje do výše aktuální tržní ceny vozidla.

Asistenční služba:

Kryje veškeré náklady spojené s odtahem vozidla, poruchou, vyproštěním nebo asistenci při nehodě. 

Kontakt

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, že zadané informace, bude Renault Trucks ukládat a budou použity jako součást žádosti o informace o tomto vozidle. Mé údaje mohou být poskytnuty také partnerům a síti Renault Trucks za účelem vyřízení mé žádosti.
Set canonical URL
Off