Dopravní řešení

Instalace a údržba nabíjecí infrastruktury pro vaše elektrická vozidla

Elektromobilita

3min
2022_02_rt_masterze_09

V rámci dekarbonizace je důležité provést analýzu infrastruktury a tras vozidel. Přizpůsobená, optimalizovaná a dobře udržovaná infrastruktura vede k vyššímu výkonu vašich elektrických vozidel a lepší návratnosti vašich investic. To bude klíčovým prvkem profitability vašeho vozového parku.

V rámci analýzy s vámi prodiskutujeme následující otázky:

  • Jaké jsou vaše specifické požadavky na nabíjení?  
  • Které typy elektrických vozidel podle vás potřebujete?  
  • Které typy nabíjení jsou pro váš provoz nejvhodnější?  
  • Jaká jsou omezení vašeho provozu?
Renault-Trucks-E-Tech-range

Nabídka řešení odpovídající vašim potřebám

V závislosti na odpovědích na tyto otázky vám poskytneme doporučení ohledně nejvhodnějších nabíjecích systémů. S ohledem na provoz vašich vozidel může být dostačující noční nabíjecí systém. V jiných případech bude potřeba počítat s rychlonabíjecím systémem. Další možností je použití mobilní rychlonabíjecí stanice: ta může být například dočasně umístěna na jednom nebo více strategických místech.

Námi doporučovaná řešení nabíjení jsou systematicky testována a schvalována našim technickým oddělením. Jejich použití ve spojení se specifickým on-line softwarem, který umožňuje optimalizované nabíjení, zajišťuje, že můžete rozložit spotřebu elektrické energie tak, aby byla co nejhospodárnější. Budete také moci sledovat všechny fáze nabíjení nebo jej naplánovat na nejvhodnější dobu: jedná se o tzv. inteligentní nabíjení.

Abychom vám pomohli s konečným výběrem, naši odborníci vám navrhnou několik schémat nabíjení sestavených podle vašich provozních požadavků a potřeb. Cílem je omezit odstávky vašeho vozidla a optimalizovat návratnost investic.

d ze

Zajištění udržitelného výkonu

Po zprovoznění nabíjecí infrastruktury nabízíme školení pro vaše týmy, abychom zajistili efektivní, hospodárný a bezpečný provoz vašich nových elektrických vozidel.

Doporučujeme využití našeho systému pro správu vozového parku pro zachování výkonnosti vašeho logistického řetězce a optimalizaci doby nabíjení. Po připojení vašich vozidel k systému Optifleet můžete sledovat jejich spotřebu energie, jízdní styl řidičů nebo dobu jejich provozu a nabíjení. Aplikace Optifleet* vám umožní monitorovat na denní, a dokonce i hodinové bázi údaje o vašich vozidlech, které můžete následně využívat při zaškolování řidičů na používání nových nákladních vozidel. Můžete například poskytnout údaje podporující výhody využívání brzdění vozidla za účelem rekuperace energie a prodloužení dojezdu. Řidič, který efektivně zvládá brzdění, zvýší dojezd svého vozidla o 20 až 30 %! Optifleet je dokonalým nástrojem pro sledování vašeho vozového parku, podporu řidičů, identifikaci možných zlepšeních a optimalizaci dlouhodobé efektivity nákladů.

Renault Trucks nabízí komplexní podporu od výběru a monitorování elektrických vozidel až po definování vhodné infrastruktury. Podpoříme vaše závazky při dekarbonizaci vozového parku a zachování profitability vašeho podnikání.

*K dispozici pro modelové řady Renault Trucks D a D Wide E-Tech.

Kontaktujte nás a získejte více informací o naší podpoře na míru.

Udržitelný výkon vašich elektrických vozidel

Po zprovoznění nabíjecí infrastruktury nabízíme školení pro vaše týmy, abychom zajistili efektivní, hospodárné a bezpečné používání vašich nových elektrických vozidel.

Pro dlouhodobé udržení výkonu vašich vozidel a optimalizovanou dobu jejich nabíjení nabízíme systém Optifleet - řešení pro správu vozového parku. Díky tomuto systému můžete sledovat energetickou účinnost vašich vozidel, dobu jejich provozu, nabíjení anebo jízdní styl řidičů. Aplikace Optifleet* vám umožňuje sledování na denní, a dokonce i hodinové bázi, a to na základě provozních údajů vozidla. Informace ze systému můžete využít pro řidiče při seznámení s používáním nových vozidel. Můžete využít například data pro vysvětlení výhod brzdění vozidla za účelem rekuperace energie a prodloužení jeho dojezdu.

Řidič, který efektivně využívá brzdění, zvýší dojezd svého vozidla o 20 až 30 %!

Optifleet je dokonalým nástrojem pro sledování vašeho vozového parku, podporu řidičů, identifikaci příležitostí ke zlepšení, a současně i pro optimalizaci dlouhodobé efektivity nákladů.

P041239

Stáhněte si klíčové kroky pro přizpůsobení nabíjecí infrastruktury elektrickým vozidlům

RT Infographie_Anglais

Renault Trucks nabízí komplexní podporu – od výběru a konfigurace vozidla, až po definování vhodné infrastruktury -  podpoříme vaše závazky v oblasti dekarbonizace vozového parku při zachování profitability vašeho podnikání.  

*K dispozici pro modelovýé řady Renault Trucks D a D Wide E-Tech.

Neváhejte a kontaktujte kontaktovat naše odborníky pro více informací a naši podpoře na míru. 

Kontaktujte nás!

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, že zadané informace bude Renault Trucks ukládat a budou použity jako součást žádosti o informace o tomto vozidle. Mé údaje mohou být poskytnuty také partnerům a síti Renault Trucks za účelem vyřízení mé žádosti.
Souhlasím se zasíláním zpráv a informací o produktech a aktivitách Renault Trucks. Souhlas se zasíláním těchto zpráv lze kdykoli odvolat v každém e-mailu, který obdržíte.
Set canonical URL
Off