Dopravní řešení

Bezpečná a efektivní údržba komunikací

5min
Renault Trucks D

Ať už se zabýváte údržbou silnic, odklízením sněhu nebo odtahem vozidel, potřebujete efektivní  vozidla, která zajišťují bezpečnost všech účastníků silničního provozu.  Objevte nabídku Renault Trucks, která reaguje na vaše požadavky.

Spoléhejte na vozidla navržená pro údržbu komunikací

Údržba komunikací vyžaduje  vozidla s velmi specifickou nástavbou. Díky úzké spolupráci s nástavbáři, jsou vozidla Renault Trucks předpřipravena pro různé typy nástaveb, což usnadňuje jejich montáž a zkracuje lhůtu dodání vozidla. Renault Trucks nabízí ve své řadě D  zametací vozidla, které mají seskupené přístroje za kabinou v rozvoru pro uvolnění místa nezbytného pro čisticí vybavení (koště, vysavač, vyfukovací zařízení).

Renault Trucks D

Modely Renault Trucks C nebo K používaných pro odklízení sněhu jsou připravena pro montáž radlice díky výřezu masky chladiče a  výztužemi pro upevňovací body. Zametací vozidla Renault Trucks D, která nepřeváží těžké náklady mohou být vybavena ocelovým nárazníkem pro lepší ochranu při nárazu. 

Renault Trucks C
Renault Trucks C

 

Zajistěte maximální bezpečnost svých zaměstnanců a ostatních účastníky silničního provozu

Údržba komunikací vyžaduje práci mezi ostatními účastníky silničního provozu za často komplikovaných situací. Pracovní nástroj vašich zaměstnanců musí být dostatečně bezpečný pro každodenní použití i pro ostatní účastníky silničního provozu. Proto vozidla Renault Trucks nabízí vynikající výhled díky panoramatickému čelnímu sklu, dvoublokovým zpětným zrcátkům a zadnímu sklu kabiny. Řadu D lze vybavit také  dveřmi typu Vision, které mají zasklené boční panely a umožňují lepší viditelnost v městském prostředí. Výbava kabin obsahuje další bezpečnostní prvky jako přídavné světlomety, signalizační anebo pracovní světla.

Renault Trucks C

Spravujte vozový park podle svých potřeb

Bez ohledu na to, zda byla vaše činnost předem plánovaná, může docházet k nečekaným změnám. Díky řešení pro správu vozového parku Optifleet, můžete sledovat všechna svá vozidla  prostřednictvím smartphonu, tabletu nebo stolního počítače, získat informace o jízdě nebo stylu řízení řidiče a kontaktovat ho s dalšími informacemi. Optifleet vám dále poskytne informace týkající se spotřeby a používání vozidla: nadměrné  používání pomalé rychlostních stupňů, úroveň předvídání řidiče atd. Upozorní vás na případnou nadměrnou spotřebu a můžete sledovat všechny vaše řidiče a jejich dlouhodobý výkon prostřednictvím nástroje Ecoscore.

Optimize maintenance for your road maintenance trucks

Zvolte nižší náklady na opravu

Pokud je potřeba opravit nebo vyměnit stávající díl na vozidle, nabízí Renault Trucks alternativu k novým dílům v podobě nabídky eXchange  Ta zahrnuje  výměnu opotřebovaných nebo poškozených komponentů za renovované, certifikované, originální díly. Tyto díly prochází kontrolou a testováním a je u nich zaručena stejní kvalita jako v případě dílů nových.  Těží z dvouleté záruky, které se vztahuje také na práci spojenou s jejich montáží. Tato nabídka je nejen ekonomická, ale i šetrná k životnímu prostředí a je součástí závazku značky Renault Trucks v oblasti udržitelného rozvoje.  

Zvyšte provozuschopnost vozidel

Pro zajištění maximální dostupnosti vozidel nabízí  Renault Trucks službu preventivní údržby. Prostřednictvím služby  Predict jsou vaše vozidla sledována digitální platformou monitorující komponenty a díly, které nejčastěji podléhají opotřebení . V případě nutnosti servisního zásahu nebo výměny opotřebeného komponentu, je informace odeslána technikovi Renault Trucks, který s vámi následně dohodne návštěvu servisu v čase, který vám vyhovuje a nepřeruší vaší činnost.

Plánujte údržbu

Vozidla pro údržbu a čištění komunikací a vozidla komunálních služeb mají dlouhý cyklus provozu. Pro zachování jejich výkonů vám Renault Trucks nabízí přizpůsobené plány údržby. Délka smluv se pohybuje v rozmezí 2 roky až 7 let anebo do ročního nájezdu  250 000 km. Plány jsou sestaveny individuálně pro každé vozidlo na základě specifikace modelu a jeho použití a mohou zahrnovat preventivní údržbu, které snižuje náklady za neplánované odstávky vozidel.

Renault Trucks d

Financování vozidel podle jejich použití

Vozidla určená pro údržbu silnic a jejich vybavení  představují vysoké pořizovací náklady. Renault Trucks nabízí několik řešení podle vašich potřeb, aby vás při jejich financování maximálně podpořil.  Od dlouhodobého pronájmu, přes leasing až po úvěr - finanční zástupce Renault Trucks společně s vámi najde to nejvhodnější řešení financování a pojištění vašich vozidel. 

Set canonical URL
Off