Dopravní řešení

Elektrická užitková vozidla Renault Trucks

#JoinTheGoodMove

Elektromobilita

5min
Master E-TECH parked and a man is walking to it

Stále více měst a městských oblastí zavádí "bezemisní" zóny a regulaci jejich vjezdů pro motorová vozidla. Abyste mohli pokračovat ve svém podnikání i přes tato omezení, Renault Trucks nabízí elektrická užitková vozidla Renault Trucks Master E-Tech vhodná pro většinu aplikací. 

Volbou elektrického lehkého užitkového vozidla můžete získat řadu výhod: dotace, nové možnosti podnikání v podobě nočních rozvozů nebo příležitost účastnit se výběrových řízení s přísnými požadavky ohledně vlivu na životní prostředí.

 

Elektrická užitková vozidla: efektivnější koncové doručování

Volbou elektrických užitkových vozidel dekarbonizujete vaše podnikání. Jako zodpovědná firma se přímo podílíte na ochraně životního prostředí a planety. Elektrická technologie je dnes vhodná pro mnoho způsobů využití a umožňuje dále podnikat bez kompromisů.

Koncové dodávky, které často probíhají v centrech měst s přísnou regulací, jsou ideální pro využití elektrických vozidel. Je tedy potřeba na tato omezení reagovat a odpovídajícím způsobem rozvíjet vozový park. Elektrická užitková vozidla  Renault Trucks E-Tech vám umožní doručování v nízkoemisních zónách. Díky tichému chodu lze prodloužit dobu rozvozu a zvýšit tak spokojenost zákazníků.

Výhody elektrických vozidel

Každodenní komfort řidiče se výrazně zvyšuje: řízení elektrického užitkového vozidla je příjemnější a tišší než řízení běžného užitkového vozidla. Jinými slovy, řízení je mnohem příjemnější a méně stresující.

Seznamte se s našim řesšením

Vyberte si udržitelné dopravní řešení z naší 360° nabídky

Živnostník nebo řemeslník: elektrické vozidlo přímo pro vás

Renault Trucks nabízí hned několik elektrických modelů své užitkové řady Renault Trucks Master E-Tech. Díky nabídce konfigurací si můžete přizpůsobit vozidlo podle svých potřeb, stejně jako v případě konvenčního vozidla. K dispozici je sedm různých verzí. Provedení furgon ve třech délkách a dvou výškách podle toho, zda se potřebujete zaměřit na objem, užitečné zatížení nebo kompaktnost. Provedení plošina k dostavbě a podvozek s kabinou navíc nabízejí velkou užitečnou hmotnost od 1321 kg do 1594 kg (bez nástavby).

  

Elektromotor nabízí výkon 57 kWh a maximální krouticí moment 225 Nm. Je napájen lithium-iontovým akumulátorem, který poskytuje dojezd 200 km, což je dostatečné pro pokrytí většiny požadavků. Dojezd lze dále optimalizovat prostřednictvím efektivního využívání  vozidla. Renault Trucks Master E-Tech je vybaven rekuperačním brzdovým systémem, který přeměňuje brzdnou energii na elektřinu pro napájení akumulátorů, pneumatikami s nízkým valivým odporem a systémem předehřívání kabiny, který lze nastavit tak, aby během nabíjení předehříval kabinu. Renault Trucks také nabízí školení hospodárné jízdy, speciálně určené pro jízdu s elektrickými vozidly.

Renault Trucks Master E-TECH parked in a neibourghood

Seznamte se s našimi 100% elektrickými vozidly

Renault Trucks Master E-Tech

100% elektrická užitková vozidla: podpora na míru

Renault Trucks se tématu elektrických vozidel věnuje od roku 2010. Naše zkušenosti a odborníci vám pomohou s vašimi požadavky od začátku až do konce. Začneme s individuální analýzou pro definování vašich energetických potřeb: ty se mohou lišit v závislosti na požadavcích vašeho podnikání. Doporučíme nejvhodnější řešení nabíjení a odpovídající infrastrukturu, které jsou zásadní pro dostupnost vašeho vozidla. Existují různá řešení, která vycházejí z potřeb vašeho podnikání a případných omezení. Rychlé nabíjení vozidla pomocí stejnosměrného proudu trvá pouhé 3 hodiny nebo 2 hodiny pro 80% nabití.

S podporou Renault Trucks může být přechod na elektromobilitu pro vaši společnost výhodný: odhadujeme, že celkové náklady na vlastnictví elektrického vozidla jsou o 30 % nižší než náklady na vlastnictví konvenčního vozidla. 

Renault Trucks má v oblasti elektromobility bohaté  zkušenosti a jako jediný výrobce nabízí  záruku na akumulátory,  díly a práci v délce osmi let nebo 160 000 km (při 66% stavu akumulátoru). Tato záruka doplňuje dvouletou záruku na samotné vozidlo.    

Naši odborníci jsou vyškoleni v oblasti elektromobility. Pomohou vám vybrat to nejlepší vozidlo pro vaše potřeby a seznámí vás s možnostmi financování vašeho projektu. Stejně tak jsou připraveni poskytnou vám aktuální informace o existujících vládních dotacích (v závislosti na zemi). Nabídka financování od Renault Trucks Financial Services poskytuje řešení na míru s vhodnými podmínkami pro elektromobilitu, které zahrnuje financování, pojištění a údržbu za pevně stanovenou cenu. Můžete tak předvídat a rozložit své náklady bez nepříjemných překvapení. Součástí naši nabídky je podpora, a proto vám pomůžeme s instalací a údržbou nabíjecí infrastruktury.

Elektrická užitková vozidla Renault Trucks: přešli na nový pohon

Pro více informací nás kontaktujte!

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, že zadané informace bude Renault Trucks ukládat a budou použity jako součást žádosti o informace o tomto vozidle. Mé údaje mohou být poskytnuty také partnerům a síti Renault Trucks za účelem vyřízení mé žádosti.
Set canonical URL
Off