Služby

Provozuschopnost vašich vozidel zajišťují naše služby

Renault Trucks T on the road

Ziskovost pracovního nástroje znamená pro Renault Trucks optimalizované plánování údržby a snížení rizika nečekaných odstávek. Vývoj technologií a řešení stále více umožňuje předvídat to, co bylo dříve nepředvídatelné.

Renault Trucks T High service station

 

PŘIZPŮSOBENÝ PLÁN ÚDRŽBY

Tento plán navrhuje a sestavuje náš koordinátor na základě skutečných parametrů vašeho vozidla. 

  • Plánovaná údržba a spojení několika servisních úkonů minimalizují dobu odstávky vozidla
  • Originální výkon vašeho vozidla je zachován a jeho zůstatková hodnota se zvyšuje díky spolehlivým a robustním originálním dílům, na které se vztahuje prodloužená dvouletá záruka

PLÁNOVANÍ ÚDRŽBY VŽDY O KROK NAPŘED 

Renault Trucks maximalizuje provozuschopnost a potenciál vašeho vozidla díky plánu údržby, který monitoruje opotřebení komponentů vozidla a informuje o jejich možné poruše. PREDICT vám umožňuje řídit vaše podnikání a aktivity v naprostém klidu!

Predict_1_CZ
 
Dynamický plán údržby

 

Predict_2_CZ
 
Nejpřesnější“ způsob měření opotřebení 

 

Predict_3_CZ
 
 

AKTUALIZACE SOFTWARU NA DÁLKU

Předběžná diagnostika, vzdálená oprava služby a aktualizace vozového parku jednorázově: toto řešení v rámci naší nabídky PREDICT šetří váš čas a garantuje maximální dostupnost vašeho vozidla bez nutnosti návštěvy servisu.

 

PRODLOUŽENÉ INTERVALY VÝMĚNY OLEJE PRO MOTOR  DE13

V závislosti na typu použití a počtu najetých kilometrů lze u vozidel vybavených mtorem DE13 (volitelně) prodloužit intervaly výměny oleje až na 150 000 km. Výsledkem jsou nižší smluvní náklady (práce a díly), díky upravenému plánu údržby, menší počet odstávek a další úspory paliva.

 

 

NONSTOP ASISTENCE 24/7

Naši odborníci vám odpoví v 16 jazycích, k dispozici máte koordinátora, který je s vámi po celou dobu zásahu v kontaktu.

Koordinátor lokalizuje vaši polohu, ať už jste kdekoli, pomocí tlačítka 24/7 v kabině vozidla * a informuje vás o příjezdu výjezdového servisního vozidla Renault Trucks.

Opravy jsou prováděny zkušenými mechaniky, kteří byli speciálně vyškoleni pro servisní zásah na silnici a daný typ vozila a mají k dispozici potřebné diagnostické nástroje a vybavení.  

* V závislosti na výbavě vozidla.

24-7

 

24-7

ASISTENČNÍ SLUŽBA

Renault Trucks poskytuje komplexní a spolehlivou pomoc, která chrání váš klid a klid vašich řidičů v případě poruchy nebo odtahu vozidla.

  • K dispozici nepřetržitě, 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu napříč celou Evropou.
  • Rozšířená varianta asistenční služby se vztahuje na všechny služby pro řidiče jako je doprava, ubytování nebo repatriace.
  • Asistenční služba je volitelně k dispozici na základě podmínek smlouvy o údržbě Start & Drive, ale je k dispozici i pro zákazníky, kteří tuto smlouvu uzavřenou nemají.

Pro více informací nás kontaktujte!

contact renault trucks
Vaše vozidla jsou vždy dispozici a vy se můžete v naprostém klidu soustředit na své podnikání.
Set canonical URL
Off