Služby

Provozuschopnost vašich vozidel zajišťují naše služby

Renault Trucks T on the road

Ziskovost pracovního nástroje znamená pro Renault Trucks optimalizované plánování údržby a snížení rizika nečekaných odstávek. Vývoj technologií a řešení stále více umožňuje předvídat to, co bylo dříve nepředvídatelné.

Renault Trucks T High service station

 

PŘIZPŮSOBENÝ PLÁN ÚDRŽBY

Tento plán navrhuje a sestavuje náš koordinátor na základě skutečných parametrů vašeho vozidla. 

  • Plánovaná údržba a spojení několika servisních úkonů minimalizují dobu odstávky vozidla
  • Originální výkon vašeho vozidla je zachován a jeho zůstatková hodnota se zvyšuje díky spolehlivým a robustním originálním dílům, na které se vztahuje prodloužená dvouletá záruka

PLÁNOVANÍ ÚDRŽBY VŽDY O KROK NAPŘED 

Renault Trucks maximalizuje provozuschopnost a potenciál vašeho vozidla díky plánu údržby, který monitoruje opotřebení komponentů vozidla a informuje o jejich možné poruše. PREDICT vám umožňuje řídit vaše podnikání a aktivity v naprostém klidu!

Predict_1_CZ
Dynamický plán údržby

 

Predict_2_CZ
Nejpřesnější“ způsob měření opotřebení 

 

Predict_3_CZ
Řízení přizpůsobené zvládání nečekaných odstávek

AKTUALIZACE SOFTWARU NA DÁLKU

Předběžná diagnostika, vzdálená oprava služby a aktualizace vozového parku jednorázově: toto řešení v rámci naší nabídky PREDICT šetří váš čas a garantuje maximální dostupnost vašeho vozidla bez nutnosti návštěvy servisu.

 

PRODLOUŽENÍ ODI S MOTORY ODI* DE13 NA 150 000 km 

Naše intervaly výměny oleje pro DE13* (Možnost) motory byly prodlouženy na 150 000 km (na místo 100 000 km nebo 12 měsíců). To přispívá ke snížení nákladů vycházejících ze servisní smlouvy (práce a díly), času stráveného v servisu při údržbě a zvýšení úspor paliva.

*Optimalizovaný interval výměny oleje

 

NONSTOP ASISTENCE 24/7

Naši odborníci vám odpoví v 16 jazycích, k dispozici máte koordinátora, který je s vámi po celou dobu zásahu v kontaktu.

Koordinátor lokalizuje vaši polohu, ať už jste kdekoli, pomocí tlačítka 24/7 v kabině vozidla * a informuje vás o příjezdu výjezdového servisního vozidla Renault Trucks.

Opravy jsou prováděny zkušenými mechaniky, kteří byli speciálně vyškoleni pro servisní zásah na silnici a daný typ vozila a mají k dispozici potřebné diagnostické nástroje a vybavení.  

* V závislosti na výbavě vozidla.

24-7

 

24-7

ASISTENČNÍ SLUŽBA

Renault Trucks poskytuje komplexní a spolehlivou pomoc, která chrání váš klid a klid vašich řidičů v případě poruchy nebo odtahu vozidla.

  • K dispozici nepřetržitě, 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu napříč celou Evropou.
  • Rozšířená varianta asistenční služby se vztahuje na všechny služby pro řidiče jako je doprava, ubytování nebo repatriace.
  • Asistenční služba je volitelně k dispozici na základě podmínek smlouvy o údržbě Start & Drive, ale je k dispozici i pro zákazníky, kteří tuto smlouvu uzavřenou nemají.

Pro více informací nás kontaktujte!

contact renault trucks
Vaše vozidla jsou vždy připravena k použití a vy se můžete soustředit v naprostém klidu na své podnikání