Dopravní řešení

Efektivní přeprava dřeva v lese i na silnici

Distribuce

5min
Logging Renault Trucks in Cameroon

Přeprava dřeva vyžaduje vozidla, které snadno překonávají terénní nerovnosti v lese a je možné je provozovat i na silnicích. Vozidla pro přepravu dřeva a služby nabízené značkou Renault Trucks jsou současně robustní a efektivní. Naši odborníci vás budou provázet při výběru toho nejvhodnějšího řešení pro vaši činnost.

Robustní vozidla pro přepravu dřeva pro maximální výkon a bezpečnost

Nakládka dřeva v lese a jeho přeprava představují náročné operace v často nesnadných podmínkách.  Místo nakládky může být  obtížně přístupné, protože silnice a cesty jsou úzké a ve špatném stavu. Přepravovaný náklad je obvykle velmi těžký a neskladný. Robustnost je klíčovým faktorem vašich vozidel. Při jízdě v terénu budou všechny technické vlastnosti vašeho vozidla velmi užitečné.  

Renault Trucks K XTREM v konfiguraci tahač 6x4 těží z užitečného zatížení až 34 tun, a celkové hmotnosti soupravy až 120 tun. Byl speciálně navržen pro provoz v extrémních podmínkách. Jeho podvozek je vybaven zesílenými podélníky, parabolickým pérováním se čtyřmi úchyty, ocelovým nárazníkem a ochrannou mřížkou světlometů.

Renault Trucks K crossing a big pool of muddy water in Cameroon

Vysoká světlá výška (až 33 cm), nájezdový úhel 32 ° a menší kabina usnadňují modelu Renault Trucks K jízdu v lese.

Driver on board a Renault Trucks K in Cameroon

Místo řidiče v kabině zajišťuje vynikající viditelnost a přehled o dění kolem vozidla. Součástí výbavy jsou také pomocné asistenty řízení jako ruční plyn, který usnadňuje jízdu v nerovném terénu. Jízdu po strmých cestách, kterou musí řidiči často absolvovat s plně naloženým vozidlem, usnadní  Optibrake, nejlepší motorová brzda na trhu. To vše zvýší efektivitu vozidla a bezpečnost řidičů a nákladu.

Crane placing loggs on a trailer

Zatížení zadní nápravy může dosahovat až 32 tun pro montáž vybraného jeřábu. Podvozek je připraven k montáži vybavení pro plošinu s jeřábem, je vybaven potřebnými přípojkami pro ovládání jeřábu (spínače, displej), podpěrnými deskami jeřábu (od 20 do 40 tun/metr) a několika volnými místy pro instalaci dalšího vybavení.

Renault Trucks K při práci v Kamerunu

Snižte vaše náklady na údržbu

Podmínky, ve kterých probíhá při přepravě dřeva jsou pro vaše vozidla velmi náročné, zejména pokud jde o brzdy a pérování. Kvalita zaručená originálními díly Renault Trucks zajišťuje vysoký výkon a odolnost. Váš pracovní nástroj tak bude déle k dispozici.  

Pokud je nutné díly vyměnit, nabízí Renault Trucks nejen nové originální díly, ale také alternativní řešení:  nabídku eXchange. V rámci tohoto programu jsou původní díly renovovány a testovány ve specializované továrně Renault Trucks před opětovnou montáží na vozidlo. Nabízí stejné technické vlastnosti a výkon jako díly nové a těží z dvouleté záruky (díly a práce). Použitím renovovaných dílů můžete snížit náklady na údržbu a přispět k udržitelnému rozvoji.  

Pro lepší plánovaní údržby a snížení rizika odstávky vašeho vozila nabízí Renault Trucks přizpůsobený plán údržby, který byl vytvořen na základě vašich požadavků spojených s přepravní činností. Váš rozpočet lze dopředu plánovat, kontrolovat a měnit po celou dobu trvání vybrané smlouvy. Vaše vozidla tak mohou zůstat déle v provozu díky pravidelné a nadstandardní údržbě poskytované značkou Renault Trucks. V rámci zvyšování dostupnosti vašich vozidel nabízíme možnost využít mobilní servisní dílnu. Naši mechanici dorazí a provedou údržbu vašeho vozidla přímo na místě. 

Financování vozidel pro přepravu dřeva

Finanční poradce je zde, aby vás provedl nabídkou financování a pojištění.  Zná omezení spojená s vaší činností při přepravě dřeva a může tak přizpůsobit smlouvu na základě vašich požadavků a potřeb. Například rozvrhnout délku financování  s ohledem na čas potřebný pro montáž nástavby, délku trvání smlouvy založit na čase než počtu ujetých kilometrů, který je často poměrně nízký a není reprezentativní pro přepravu dřeva. Všechna tato řešení vám pomohou při splátkách zachovat váš peněžní tok.

Kontaktujte nás pro individuální nabídku.

Může vás zajímat

RENAULT TRUCKS T - SKOTSKO- EM&T RAPSON

Set canonical URL
Off