Dopravní řešení

Efektivní přeprava zboží na všech typech silnic

Stavebnictví

5min
Renault Trucks C

Ať už se zabýváte přepravou sypkých materiálů, kapalných látek nebo zboží, tento druh činnosti vyžaduje univerzální nákladní vozidla, která je možné provozovat na různých typech silnic a za všech povětrnostních podmínek. S tím vám můžeme pomoci díky naší přizpůsobené nabídce produktů a služeb.

Přeprava zboží: robustní, ale pohodlné vozidlo

Při přepravě zboží se nakládka často provádí v místech, která jsou obtížně přístupná, v nestabilním terénu a náročných podmínkách. Pro zajištění maximální bezpečnosti a výkonu je Renault Trucks C vybaven zesíleným podvozkem a motorem o výkonu v rozmezí od 380 do 520 k. Maximální krouticí moment je k dispozici už při nízkých otáčkách  900 ot./min. 

Renault Trucks C

V případě jízdy v nestabilním terénu, nabízí robotizovaná převodovka Optidriver režim off-road, který se přizpůsobí náročným podmínkám.

Renault Trucks C je standardně vybaven nárazníkem s ocelovými rohy a ochrannou mřížku světlometů,  které zajišťují ochranu proti poškození. Pro použití off road (v terénu) je možné zvolit plně ocelový nárazník.

° Přední nájezdový úhel s plně ocelovým nárazníkem modelu Renault Trucks C.

Vozidla tak mohou bez potíží jezdit na všech typech terénů. Navíc je podvozek vybaven zesílenými výztuhami podélníků pro vyšší mechanickou odolnost rámu.

 

Renault Trucks C

Pří jízdě na silnici se Renault Trucks C může pochlubit všemi výhodami, které nabízí vozidlo pro dálkovou přepravu. Sklon čelního skla 12° přispívá k lepší aerodynamice a nižší spotřebě paliva.

Renault Trucks K  může také splňovat vaše požadavky při přepravě objemného nebo běžného zboží.  Díky své koncepci stavebního vozidla, výkonnému motoru a vysokému užitečnému zatížení, je připraven čelit jakýmkoli omezením.

RENAULT TRUCKS K 520 - REUNION ISLAND - ST2D

Zajistěte pohodlí a bezpečnost svých řidičů

Renault Trucks C je navržený na stejném konceptu jako vozidla pro dálkovou přepravu a nabízí tak stejnou úroveň pohodlí bezpečnosti.  Nastupování do kabiny usnadňuje otevírání dveří v úhlu 85° a široké schůdky v řadě s protiskluzovým povrchem. Boční přístupový schůdek a madlo na střeše kabiny umožňuje řidiči snadnou a bezpečnou kontrolu nákladu.

Renault Trucks C cabin
Renault Trucks C steps

Ergonomicky řešené místo řidiče poskytuje široký výhled, prostorná kabina s šířkou 2,5 m nabízí pohodlí s jedním nebo dvěma lůžky.  Ovládací prvky jsou umístěné na dosah ruky, zvyšují komfort řízení a umožňují řidiče plně se soustředit na plynulou jízdu.  Pro vyšší bezpečnost řidiče a přepravovaného nákladu je vozidlo vybaveno řadou moderních technologií jako systémem pro pomoc při rozjezdu ve svahu (Hill start aid), elektronickou kontrolou stability a automatickým nouzovým brzděním.

Zvyšte provozuschopnost vozidla

Renault Trucks vám nabízí řadu řešení při provozu vašich vozidel, která přispívají k nižším nákladům za údržbu. Pokud potřebujete vyměnit některé komponenty na vašem vozidle, můžete zvolit díly z naší nabídky eXchange. Místo výměny za nové díly, můžete využít renovovaných dílů z naší specializované továrny, které podléhají přísnému procesu repase, kontroly a testování před opětovnou montáží. Na renovované díly je poskytnuta dvouletá záruka a splňují stejné technické nároky jako díly nové s výjimkou ceny.

Díky našim servisním smlouvám můžete lépe plánovat náklady na údržbu vašeho vozidla. Na základě přizpůsobeného plánu údržby může délka smlouvy trvat v rozmezí 2 roky až 7 let a ročnímu nájezdu až 250 000 km. Smlouva je přizpůsobena vaší činnosti, podle typu vozidla a způsobu jeho využití. 

Renault Trucks jde ještě dál a nabízí inovativní službu pro prevenci odstávek vozidel. Služba Predict spojuje dva klíčové prvky: to nejlepší z lidského umu a špičkovou technologii.  Informace o vozidle jsou zasílány na vyhrazenou digitální platformu, která sleduje jeho používání. V případě nutnosti servisního zásahu anebo nadměrného opotřebení některého dílu, je informace odeslána technikovi Renault Trucks, který s vámi následně dohodne návštěvu servisu, dříve než dojde k poruše vozidla  a to v době, která vám bude vyhovovat s ohledem na vaši činnost.

 

Přeprava zboží: snižte vaše náklady na spotřebu

Modelová řada Renault Trucks C je navržena pro zajištění optimální přepravní rychlosti s minimální spotřebou paliva. Je vybavena robotizovanou převodovkou Optidriver, která přispívá ke snižování spotřeby, zejména díky režimu Fuel Eco. Prostřednictvím systému Optifleet, inteligentního řešení správy vozového parku značky Renault Trucks, můžete jít při snižování spotřeby ještě dál.  Aplikace shromažďuje informace o spotřebě každého vozidla a způsobu jízdního stylu řidiče. Funkce „palivo“ vás informuje o případné nadměrné spotřebě, v reálném čase můžete dále sledovat spotřebu vozidla nebo počet sešlápnutí brzdového pedálu. Sledováním aktuální polohy vašich vozidel můžete plánovat jejich trasy, aby byly co nejefektivnější. Pokud dojde k úpravě itineráře nebo objednávky, můžete poslat zprávu přímo řidiči, naplánovat novou trasu a mít jasný přehled o tom, kde se vaše vozidla nachází.

Snadné financování pro vaše vozidla

Přeprava zboží vyžaduje maximální profitabilitu. Nabídky financování  Renault Trucks se přizpůsobí vašim potřebám a požadavkům. Ať už se rozhodnete pro finanční leasing, úvěr nebo pronájem, náš zástupce pro financování vozidel vám pomůže zachovat peněžní tok a optimalizovat výši splátky.  

Kontaktujte nás a požádejte o nabídku s ohledem na vaše potřeby.

Set canonical URL
Off