Dopravní řešení

Furgon od Renault Trucks: váš každodenní spojenec

5min
Renault Trucks Trafic driving on the street

Ať už jste řemeslník nebo živnostník, vaše užitkové vozidlo je vaším pracovním nástrojem. Abyste mohli vykonávat svoji práci v optimálních podmínkách, nabízíme širokou škálu vozidel v provedení furgon a související služby,  které jsou přizpůsobené vaší činnosti.  Více než sto let podporujeme profesionály a vy můžete využít našeho know-how a zkušeností.

Široká variabilita furgonů Renault Trucks

Renault Trucks vám nabízí modely v provedení furgon, které jsou velmi univerzální a odpovídají vašim potřebám. S modely Renault Trucks Trafic a Renault Trucks Master je možné přizpůsobit konkrétní vozidlo vašim specifickým potřebám, ať už jste truhlář, který potřebuje vozidlo jako pojízdnou dílnu, zahradník nebo dřevorubec se specifickými požadavky na vybavení vozidla a jeho jízdní vlastnosti. 

Furgon Renault Trucks si můžete přizpůsobit na základě šesti různých délek (4 pro Renault Trucks Master a 2 pro Renault Trucks Trafic) a pěti různých výšek (3 pro Renault Trucks Master a 2 pro Renault Trucks Trafic) v závislosti na vašich požadavcích na objem nebo užitečné zatížení. 

Pro usnadnění nakládky a vykládky nabízí vozidla jedny nebo dvoje boční posuvné dveře. Široké otevírání zadních a bočních dveří umožňuje nakládku objemných předmětů, včetně europalet (boční posuvné dveře až 1270 mm). Například verze L4H3 Renault Trucks Master nabízí nákladový objem 17 m3, užitečnou výšku 2048 mm a užitečnou délku 4383 mm!

Naše nabídka lehkých užitkových vozidel

Správné užitkové vozidlo pro vás

Renault Trucks rozumí každodenním výzvám, kterým čelí profesionálové, a proto se naše furgony snadno přizpůsobí nejrůznějším požadavkům. Při konfiguraci vozidla zohledníme vaše potřeby. Potřebujete stát a pracovat uvnitř furgonu? Řešením jsou modely s výškou H3 a H4. Pro přepravu osob nabízíme modely  Renault Trucks Trafic a Renault Trucks Master se 2 až 9 místy k sezení. Pokud potřebujete kompaktní a krátké vozidlo, pro snadnou jízdu po městě a parkování bez problémů, které je navíc kategorizováno pro jízdu na dálnici jako osobní automobil, nabízíme model Renault Trucks Trafic s výškou H1.

Vybavení interiéru našich furgonů lze zcela přizpůsobit vašim požadavkům a specifickým potřebám vašeho podnikání: například úložné prostory nebo LED osvětlení. K dispozici je také široká nabídka vybavení, které zajišťuje bezpečnost řidiče, cestujících a v neposlední řadě také nákladu. Naši odborníci vám pomohou navrhnout vozidlo, které bude odpovídat vašim potřebám a usnadní vám plnění každodenních úkolů.

Praktické lehké užitkové vozidlo pro každodenní použití: široká nabídka výbavy a pomocných asistentů řízení

Naše furgony jsou vybaveny řadou technologií pomocných asistentů řízení, které vám usnadní každodenní jízdu a přispějí ke snížení nákladů za palivo: automatická převodovka, systém stop/start,  režim eco atd.  

Furgony Renault Trucks se mohou pochlubit nadstandardní výbavou, která vám zajistí maximální pohodlí při jízdě: široké čelní sklo,  navigaci s 3,5" nebo 4,2" displejem, klimatizaci, bezdrátovou nabíječku pro  chytrý telefon, praktické úložné prostory s objemem až 22 litrů, výsuvný stolek pro spolujezdce atd. Výbava byla navržena tak, aby vám usnadnila život a vytvořila z vašeho vozidla pojízdnou kancelář.

Pro optimální bezpečnost nabízejí Renault Trucks Master a Renault Trucks Trafic nejmodernější bezpečnostní prvky: asistent rozjezdu do kopce, přední a zadní parkovací senzory, systém ESC, systém varování před opuštěním jízdního pruhu, systém sledování mrtvého úhlu, asistent bočního nárazového větru, nouzový brzdový asistent nebo systém Extended Grip pro jízdu v obtížném terénu (sníh, písek, bláto atd.).

 

100% elektrický nebo dieselový furgon 

Renault Trucks nabízí širokou škálu motorů včetně 100% elektrické verze s přizpůsobeným výkonem pro většinu použití. Renault Trucks Master E-Tech je díky třem dostupným délkám, dvěma výškám a dojezdu až 200 km spolehlivou alternativou k dieselovému lehkému užitkovému vozidlu. Elektrická  vozidla nabízí řadu výhod: přispívají k dekarbonizaci vašeho podnikání, snižují provozní náklady a mají přístup do nízkoemisních zón, které jsou nyní v mnoha městských oblastech. Kromě toho jsou elektrická vozidla pohodlná a tichá  při jízdě. 

Pro aplikace, kde není elektrická verze preferovanou volbou, nabízí Renault Trucks úsporné turbo a twin-turbo motory (jedno turbodmychadlo pro Renault Trucks Trafic a dvě turbodmychadla pro Renault Trucks Master) s krouticím momentem až 400 Nm,.

Naše nabídka elektrických vozidel

Nabídka služeb přizpůsobená užitkovým vozidlům

Renault Trucks nabízí řadu služeb, které vám umožní soustředit se na vaši činnost a zajistit profitabilitu vašeho podnikání. Nabízíme širokou škálu financování (úvěr, finanční nebo operativní leasing) a nabídku údržby s ohledem na použití vašeho vozidla. Naše komplexní nabídka vám dává úplnou kontrolu nad celkovými náklady na vlastnictví – bez nepříjemných překvapení. Renault Trucks Financial Services nabízí smlouvu o údržbě a servisu, financování a pojištění v jednom balíčku. 

Naše nabídka prediktivní údržby zajistí maximální dostupnost vašeho vozidla a snížení rizika jeho neplánovaných odstávek. Vaše náklady na údržbu tak budete mít zcela pod kontrolou. Jako profesionálové na užitková vozidla vám navrhneme plán údržby na míru vašemu vozidlu na základě jeho použití. Součástí je také dvouletou záruku na díly a práci. Jezděte v naprostém klidu díky naší asistenční službě, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

A salesman and a customer discussing in front of a Renault Truck Master

 

Hustá síť s více než 1 400 servisními centry Renault Trucks v Evropě je tu pro vás! Úzce spolupracujeme také s řadou výrobců nástaveb, abychom vám pomohli navrhnout dokonalé vozidlo pro vaše potřeby.

 

Pro více informací nás kontaktujte!

Naše nabídka služeb

Kontaktujte nás!

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, že zadané informace bude Renault Trucks ukládat a budou použity jako součást žádosti o informace o tomto vozidle. Mé údaje mohou být poskytnuty také partnerům a síti Renault Trucks za účelem vyřízení mé žádosti.
Set canonical URL
Off