Dopravní řešení

Jaké lehké užitkové vozidlo zvolit pro koncové dodávky?

Distribuce

5min
Renault Trucks Master Red Edition

Renault Trucks Master Red EDITION byl navržen tak, aby usnadňoval každodenní život řidičů v městském prostředí a zajistil profitabilitu koncových dodávek.  K dispozici je v provedení furgon, podvozek s kabinou nebo plošina k dostavbě. Seznamte se s jeho výhodami!

Renault Trucks Master Red EDITION se přizpůsobí vašim požadavkům

Ať už jsou potřeby vašeho podnikání jakékoli, Renault Trucks Master je splní. Vybírat můžete z více než 350 různých konfigurací a nákladového objemu od 8 do 22 m3. V závislosti na použití je Renault Trucks Master k dispozici ve verzi s pohonem předních nebo zadních kol.

  • Jízda v městském prostředí nebo na dálnici, verze s pohonem předních kol přispívá k nižší spotřebě paliva a nabízí větší potěšení při jízdě 

  • Verze s pohonem zadních kol, dostupná v rozmezí 3,5 až 4,5 t, je ideální pro přepravu těžkých nákladů

Široká nabídka motorů zahrnuje 7 výkonových variant od 110 do 180 koní. Pokud vaše vozidla najíždí na zpáteční cestě méně kilometrů nebo pokud operujete v nízkoemisních zónách, můžete zvolit 100% elektrický Renault Trucks Master E-Tech, který nabízí dojezd až 204 km a podobný výkon jako dieselové varianty.

Renault Trucks Master v provedení furgon s pohonem předních kol o výkonu 150 a 180 koní může být  vybaven AMT (automatizovanou manuální převodovkou). Ta automatizuje funkci zapínání a vypínání spojky a řazení rychlostních stupňů. Její provoz může být automatický nebo manuální, což poskytuje skutečný přínos ve městě, protože snižuje spotřebu paliva optimalizovaným řazením převodových stupňů, zabraňuje příliš nízkým nebo vysokým otáčkám motoru a vyrovnává jejich kolísání. To je výhodou i na silnici, protože řidič může kdykoli přepnout AMT do manuálního režimu a využít tak například většího zrychlení při předjíždění. AMT je navíc proaktivní a přizpůsobuje se topografii vozovky, režimu jízdy a reakcím řidiče (například při nouzovém brzdění).

Jako lídři v oboru úzce spolupracujeme s mnoha výrobci nástaveb. Ať už se jedná o podvozek s kabinou nebo plošinu k dostavbě Renault Trucks Master lze plně přizpůsobit vaší činnosti a usnadnit vám tak každodenní práci.

froid

 

Jednoduchá a bezpečná manipulace se zásilkami

Renault Trucks Master v provedení furgon byl navržen pro snadnější a bezpečnější manipulaci během nakládky a vykládky. Vozidlo je vybaveno madlem pro přístup do nákladového prostoru u bočních a zadních dveřích. Nastupování a vystupování usnadňuje také přístupový schůdek do nákladového prostoru od 436 mm. Zadní a boční práh nákladového prostoru od 542 mm a 499 mm poskytuje maximální komfrot při práci. Zadní dveře lze podle potřeby otevírat v úhlu 180° nebo 270°. Manipulace se zásilkami  je bezpečnější díky LED osvětlení umístěném v nákladovém prostoru. Přídavný alarm proti vniknutí zajišťuje bezpečnost zásilek ve stojícím vozidle. 

Bezpečnost na prvním místě

Řidiči se potýkají s řadou omezení, zejména při práci ve městech. Renault Trucks Master proto disponuje inteligentními technologiemi pomocných asistentů řízení, které účinně chrání posádku vozidla. Pro celou modelovou řadu je standardně k dispozici systémem kontroly stability ESC a nouzovým brzdovým asistentem AEBS. Renault Trucks Master může být dále vybaven systémem varování před opuštěním jízdního pruhu, systémem pro pomoc při rozjezdu do kopce, asistentem bočního nárazového větru nebo předními a zadními parkovacími senzory.  

master distribution

Jedním z hlavních problémů při jízdě ve městě, jsou mrtvé úhly. Renault Trucks Master je proto vybaven širokoúhlým zpětným zrcátkem. Všechna zpětná zrcátka mohou být také vybavena systémem sledování mrtvého úhlu, který pomocí světelné diody upozorní řidiče na objekt nalézající se mimo jeho zorné pole. Jízda s Renault Trucks Master je snadná díky jeho krátkému poloměru otáčení, který patří k nejlepším na trhu.

Využijte výhod sítě odborníků

Jsme specialisty na těžká nákladní a lehká užitková vozidla. Odborníci v naší distribuční a servisní síti znají požadavky a problémy spojené s vašim podnikáním a jsou připraveni vám pomoci při hledání toho nejvhodnějšího vozidla. Díky naší spolupráci s předními výrobci nástaveb vám nabízíme pomoc také při sestavení užitkového vozidla na míru, které dokonale splní vaše požadavky.

Díky naší nepřetržité asistenci se můžete soustředit na své podnikání. Nabízíme také personalizovaný plán údržby a servisní smlouvu přizpůsobenou používání vašich vozidel. Využijte výhod dvouleté záruky na díly a práci a podnikejte v naprostém klidu!

V naší nabídce naleznete také specializované služby v oblasti pojištění a financování nákupu, leasingu a pojištění vozidel Renault Trucks Master. Díky  Renault Trucks Financial Services vám můžeme nabídnout smlouvu o údržbě a servisu, financování a pojištění v jednom.

Neváhejte nás kontaktovat pro individuální nabídku!

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, že zadané informace bude Renault Trucks ukládat a budou použity jako součást žádosti o informace o tomto vozidle. Mé údaje mohou být poskytnuty také partnerům a síti Renault Trucks za účelem vyřízení mé žádosti.
Set canonical URL
Off