Dopravní řešení

Jaké užitkové vozidlo je nejvhodnější pro potravinářský sektor?

Distribuce

5min
froid

S modely Renault Trucks Trafic a Master nabízí Renault Trucks širokou škálu vozidel přizpůsobených pro potravinářský sektor. S ohledem na požadavky vašeho podnikání a užitečné zatížení lze přizpůsobit užitkové vozidlo vašim potřebám a využívat služeb navržených profesionály pro profesionály.

Food truck nebo restaurace: definujte své potřeby

Rozmanitost nabídky užitkových vozidel Renault Trucks vám umožní přizpůsobit vozidlo vašim potřebám a činnosti. V závislosti na vašem podnikání nemusíte nutně potřebovat velký objem, ale můžete místo toho potřebovat kompaktní vozidlo pro rozvoz v rámci centra města. Renault Trucks Trafic je ideální díky své kompaktní konstrukci a manévrovatelnosti. Pokud se však věnujete cateringovým službám, které vyžadují přepravu větších nákladů, odpovědí na vaše požadavky bude Renault Trucks Master.

U vozidel Renault Trucks Master a Renault Trucks Trafic můžete vybírat z 8 délek a 5 výšek. Obě vozidla jsou k dispozici v provedení podvozek s kabinou a chladírenskou nástavbou anebo v provedení furgon s chladírenskou nástavbou nebo bez ní. Renault Trucks Trafic nabízí objem nákladového prostoru až  8.9 m3, zatím co Renault Trucks Master až 17 m3.

Poradíme vám s přizpůsobením vašeho užitkového vozidla. Vyberte si například chladírenskou nástavbu a využijte jedno z nejlepších užitečných zatížení na trhu. Všechna užitková vozidla Renault Trucks disponují řadou předpříprav a vybavení pro snadnější montáž a uchycení nástavby. Renault Trucks dále nabízí karosovaná vozidla už z výroby.

Naše řada lehkých užitkových vozidel

Nakládání a vykládání potravin, hotových jídel nebo nápojů je náročná práce: nákladové prostory našich užitkových vozidel byly navrženy tak, aby byly snadno přístupné, zkracovaly dobu zastavení a omezovaly nakládání a vykládání. Vozidla v provedení furgon nabízí jedny nebo dvoje boční posuvné dveře.

Restaurant_delivery_with_a_trafic_red_edition

 

 

Interiér vozidla byl navržen s cílem usnadnit vaše každodenní fungování: mobilní telefon je možné připojit ke středovému displeji a nabíjet pomocí indukční nabíječky na palubní desce. K dispozici jsou četné úložné prostory anebo odkládací plocha na sedadle spolujezdce.  

Během řízení máte k dispozici širokou nabídku vybavení, které přispívá k pohodlnější jízdě a zmírňuje únavu: startování bez klíče (dostupné pro Renault Trucks Trafic), automatickou dvouspojkovou převodovku, regulátor rychlosti nebo dokonce stínítko s upozorněním na mrtvý úhel, které je užitečné zejména v centrech měst. Renault Trucks Trafic a  Master jsou vybaveny řadou pomocných asistentů řízení: pomoc při rozjedu do kopce,  přední a zadní parkovací senzory, systém varování před opuštěním jízdního pruhu nebo systém varování mrtvého úhlu.

Someone_filling_a_paper_in_renault_trafic

Servisní služby Renault Trucks: každý den po vašem boku

Ať už se věnujete provozu cateringové společnosti, restaurace, pekárny nebo jste živnostníkem v potravinářském sektoru, potřebujete mít svá vozidla kdykoli k dispozici pro plnění rozmanitých zakázek. Renault Trucks vám nabízí Fast&Pro servisní služby na míru užitkovým vozidlům. Stejně tak nabízíme řadu služeb, které vám umožní řídit náklady spojené s provozem vašeho vozidla například servisní smlouvy o údržbě, které  lze přizpůsobit na základě využití vašeho vozidla a vašeho podnikání. Výběrem smlouvy o prediktivní údržbě získáte jasnou představu o skutečných nákladech na vaše užitkové vozidlo, a to bez překvapení.

Renault Trucks Financial Services nabízí širokou škálu financování vašich vozidel (úvěr, finanční nebo operativní leasing) včetně pojištění na míru. Náš komplexní nabídka vám dává úplnou kontrolu nad celkovými náklady na vlastnictví.

Renault Trucks Master Red Edition

Co třeba elektrický food truck?

Dekarbonizace dopravy je tady! Stále více měst a městských oblastí zavádí dopravní omezení pro konvenční vozidla. Mnoho výběrových řízení nyní vyžaduje dekarbonizované dodávky a koncoví zákazníci si tento ekologický faktor stále více uvědomují.

Naše elektrická řada včetně Renault Trucks Master E-Tech dnes nabízí spolehlivou a výhodnou alternativu pro většinu činností v potravinářském sektoru. Odhaduje se, že celkové náklady na vlastnictví elektrického vozidla jsou o 30 % nižší než náklady na vlastnictví vozidla se spalovacím motorem! V závislosti na vašich potřebách je Renault Trucks Master E-Tech k dispozici ve třech provedeních: furgon, podvozek s kabinou nebo plošina k dostavbě. Je dokonale kompatibilní s chladírenskou nástavbou a nabízí dojezd až 200 km.  

Odborníci Renault Trucks vám pomohou s diagnostikou vašich energetických potřeb, s volbou a instalací nabíjecí infrastrukturu na základě vašich provozních požadavků a omezení. Maximální doba pro 100 % nabití akumulátoru 3 hodiny, jeho nabití na 80% za méně než dvě hodiny. Renault Trucks, se věnuje tématu elektromobility od roku 2010 a nabízí řadu služeb speciálně navržených pro elektrická vozidla. Je připraven vás podpořit při ekologické transformaci vašeho podnikání.

Naše elektrická vozidla

Set canonical URL
Off