Dopravní řešení

Přeprava betonu: plánované a splněné dodávky zvyšující profitabilitu

Stavebnictví

5min
renault trucks c concrete truck

Přeprava betonu musí splňovat řadu specifických nařízení. Vedle spolehlivého a snadno ovladatelného vozidla potřebujete efektivně přepravit co největší množství betonu v co nejkratším čase. Renault Trucks je tady, aby vás podpořil prostřednictvím svých produktů a služeb speciálně určených pro přepravu betonu. 

Zvyšte profitabilitu svých vozidel pro přepravu betonu

Domíchávač betonu je považován za stavební stroj a dopravní prostředek současně. Pro maximální profitabilitu musí přepravit co největší množství betonu a k tomu mít co nejnižší hmotnost. Renault Trucks proto nabízí podvozek své řady C, na který lze montovat nástavbu podle vašeho výběru a současně zachovat vysoké užitečné zatížení. Renault Trucks C XLOAD  8x4 s předpřípravou pro domíchávač betonu je nejlehčím podvozkem na trhu (certifikace UTAC).

kg hmotnost na prázdno podvozku Renault Trucks C XLOAD 8x4

Výjimečně lehký podvozek s předpřípravou pro montáž domíchávače beton o objemu 7.5 až 8 m3 umožňuje přepravit větší objem betonu, zvýšit denní počet obrátek nebo dodávek na staveniště a současně snížit vaše náklady a zvýšit profitabilitu.  

Renault Trucks C x-load
Renault Trucks C x-load
   

 

Zkraťte dobu montáže domíchávače betonu na vaše vozidlo

Domíchávače betonu jsou z konstrukčního hlediska složité. Renault Trucks vám pomůže konfigurovat vozidlo podle vašich požadavků, aby bylo dodáno v příznivé lhůtě.  Podvozky řady Renault Trucks C lze speciálně vybavit podle doporučení nástavbařů:

  • Prostor pro montáž mixpumpy
  • Vysokokapacitním pomocným pohonem pro čerpadla betonu
  • Uzpůsobeným prostorem pro nástavbu a její rovnoměrné zatížení

To vše usnadňuje nástavbářům práci a přímo ovlivňuje dodací lhůtu, což znamená, že jsou vozidla k dispozici mnohem rychleji. Pro ještě kratší dodací termíny nabízí Renault Trucks speciální vybavení pro montáž domíchávačů dvou největších výrobců na trhu. To zaručuje kratší dobu montáže a kompatibilitu mezi podvozkem a vybraným domíchávačem betonu.

 

Robustní a spolehlivá vozidle pro vaši přepravu betonu

Vozidla před odjezdem z naší továrny prochází kontrolou kvality, aby byla zajištěna jejich robustnost a spolehlivost . Modely Renault Trucks C těží z řady výhod, které řidičům umožňují jízdu na všech typech stavenišť a to i v těch nejnáročnějších podmínkách:

  • Nájezdovým úhlem 24° 
  • Světlou výškou pod nádrží 440 mm
  • Krátkým poloměrem zatáčení
  • Robotizovanou převodovkou Optidriver Xtended s jedním nebo dvěma pomalými převody pro těžkou přepravu na nezpevněném povrchu

Spravujte svůj vozový park podle potřeby

Jako dopravci věnujete při přepravě betonu více pozornosti spíše motohodinám než najetým kilometrům.  Proto jsou naše vozidla vybavena počítadly motohodin pro přesný přehled o době jejich provozu. Tato data lze začlenit do systému Optifleet, inteligentního řešení správy vozového parku, který vám usnadní efektivní plánování vašich tras.  Díky možnosti lokalizovat vaše vozidla v reálném čase, můžete okamžitě provádět úpravy a informovat řidiče, pokud se změní plánovaná trasa nebo potřebuje v rámci staveniště zajistit další úkoly. Používání vozidla můžete dále sledovat podle konkrétních údajů: spotřeby paliva (v litrech nebo v procentech doby provozu) doby provozu a používání pomocných pohonů, doby jízdy při nízké rychlosti anebo schopnosti řidiče předvídat. Toto je užitečné řešení, které vám pomůže získat maximum z vašich vozidel a jejich řidičů. 

Zvyšte provozuschopnost vozidel

Pokud se řídíte při vašem podnikáním heslem "raději bezpečněji než vůbec", pak je pro vás ideálním řešením služba Predict od Renault Trucks, spojující digitální technologie a lidský um. Při pořízení jsou technické údaje vašich vozidel integrovány do digitální platformy, která je pravidelně analyzuje a v případě nutnosti informuje technika Renault Trucks. Ten vás následně informuje o všech operacích údržby, které je potřeba na vašem vozidle provést a dohodne s vámi návštěvu servisu v čase, který vám vyhovuje, bez narušení vašich aktivit. Díky tomu můžete prodloužit dobu provozu vašich vozidel a vyhnout se jejich neplánovaným odstávkám.  

 

Optimalizujte provozní náklady

Přeprava betonu představuje specifickou činnost. Týmy profesionálů v Renault Trucks jsou si této skutečnosti dobře vědomy a jsou připraveny vás podpořit a poradit vám v oblasti financování a údržby vozidel tak, abyste měli své náklady pod kontrolou.

Snížené náklady na údržbu

Vozidla jsou při přepravě betonu často vystavena velké námaze a to může mít vliv na některé mechanické komponenty. Pro snížení nákladů na údržbu nabízí Renault Trucks širokou řadu dílů z nabídky eXchange: opotřebené díly nahrazujeme certifikovanými, originálními díly, které renovujeme v naši továrně. Tyto díly splňují stejné technické nároky jako díly nové, těží z dvouleté záruky (díly a práce) a nižší ceny. Ta správná volba pro vaše finance, vozidla a životní prostředí.

Přizpůsobené financování

Známe obor vašeho podnikání a proto víme, jaká specifické nařízení a omezení musí vaše vozidla při provozu splňovat.  Finanční zástupci Renault Trucks vám nabídnout to nejlepší řešení financování vašich vozidel pro přepravu betonu. Naše nabídka je flexibilní a zohledňuje dobu montáže nástavby. Stejně tak je financování a doba trvání přizpůsobena nízkému počtu najetých kilometrů vozidla, který je běžný pro tyto obory. Cíl je vždy stejný: optimalizované provozní náklady a zvýšená profitabilita vaší činnosti.

Kontaktujte nás a vyžádejte si individuální nabídku.

Set canonical URL
Off