Dopravní řešení

Vozidla pro údržbu a čištění kanalizací zvyšují profitabilitu

Distribuce

5min
Renault Trucks C High pressure jetting truck

Práce spojené s údržbou a čištěním  kanalizací  vyžadují  robustní a výkonná vozidla s optimalizovanou hmotností  naprázdno, které usnadní montáž specifických nástaveb určených pro tyto aktivity. Renault Trucks vás doprovodí při výběru vozidla a služeb pro optimální správu vašeho vozového parku.

Vodní čističe kanalizací: přizpůsobená nástavba vašeho vozidla

Práce pod povrchem vyžadují vozidla s optimalizovanou hmotností bez nákladu, která poskytují dostatečný výkon a krouticí moment  pro pohon potřebného vybavení a čerpadel. Renault Trucks C je vozidlo s robustním podvozkem a užitečným zatížením až 22,8 t.

 

kg hmotnost naprázdno modelu Renault Trucks C v konfiguraci 8x4, což z něj činí nejlehčí podvozek na trhu.

S maximálním výkonem 460 k vám motor DTI 11 umožní ovládání nástavby za jízdy i během stání, díky pomocného pohonu na motoru nebo převodovce v závislosti na konfiguraci vozidla. Jeho maximální  krouticí moment je o 20% vyšší než u konkurenčních vozidel na trhu.

 

Renault Trucks C High pressure jetting truck

Renault Trucks úzce spolupracuje s výrobci nástaveb, jejichž nabídka odpovídá potřebám zákazníků. Volitelná délka zadního převisu odstupňovaná po 50 mm zamezuje řezání podélníků.  Nástavbáři mají  přístup na vyhrazený webový portál  Renault Trucks s podrobnými specifickými technickými listy pro každé vozidlo,  které usnadňují montáž nástavby a zkracují lhůtu dodání vašeho vozidla.

Renault Trucks C High pressure jetting truck

Plánujte své aktivity a sledujte svá vozidla v reálném čase

Pro maximální využití vašich vozidel přichází Renault Trucks se systémem Optifleet, inteligentním řešením správy vozového parku, který umožňuje plánování vašich tras a zobrazení polohy vašich vozidel v reálném čase. Pokud se vaše naplánovaná aktivita změní, můžete snadno a rychle informovat řidiče o novém úkolu. K dispozici máte informace o spotřebě paliva, jízdním stylu řidičů a využívání pomocných pohonů. Všechny tyto informace získáváte v reálném čase a mohou být dále využity pro organizaci školení hospodárné jízdy vašich řidičů.  Školení Optifuel provádí profesionálové Renault Trucks, kteří vaše řidiče proškolí ve správném používání vozidla a snižování jeho spotřeby.

Optifleet také integruje data třetích stran, takže vaši poskytovatelé služeb mohou například sledovat váš vozový park na svém vlastním portálu.

Optifleet je skutečným spojencem pro zvyšování profitability a řízení vozového parku.

 

Předvídejte náklady na údržbu a minimalizujte odstávky

Údržba vozidel pro čištění kanalizací je mimořádně specifická. Díky přizpůsobeným plánům údržby zajistí  Renault Trucks veškerou údržbu a s tím spojenou administraci v souladu s jejich každodenním používáním. Vy se můžete plně soustředit na svou hlavní činnost, aniž byste se museli řešit odstávky vozidel. Při servisních operacích údržby používá naše síť vysoké standardy pro zachování  výkonu vašich vozidel.

Renault Trucks nabízí službu prediktivní údržby, která předchází odstávkám vozidel dříve, než k nim dojde. Digitální platforma monitoruje vozidla a jejich používání. V případě nutnosti servisního zásahu nebo výměny opotřebeného komponentu, je informace odeslána technikovi Renault Trucks, který s vámi následně dohodne návštěvu servisu, dříve než dojde k poruše vozidla. Díky tomu máte lepší kontrolu nad dostupností vozidla a můžete zabránit nepředvídaným odstávkám. Se službou Predict jsou vaše vozidla maximálně dostupná.

Snižte své náklady na údržbu

Vozidla pro údržbu a čištění kanalizací představují  vysoké náklady při pořízení a na údržbu. Pro nižší náklady na údržbu doporučuje Renault Trucks nabídku eXchange, která využívá renovované díly z naší specializované továrny za výhodné ceny. Všechny díly jsou testovány a schváleny, aby bylo zajištěno, že splňují stejné technické nároky jako díly nové. Na tyto renovované díly je poskytnuta dvouletá záruka.

Vyberte si tu nejlepší možnost financování pro vaše vozidla na čištění a údržbu kanalizací

Nákladní vozidla pro údržbu a čištění kanalizací představují  vysoké vstupní náklady. Naši finanční zástupci znají vaší činnost a s ní spojená nařízení a mohou vám nabídnout řešení, která splňují vaše potřeby. Naše nabídky financování a pojištění jsou flexibilní a přizpůsobené vašim požadavkům.

Kontaktujte nás, sdělte své požadavky a získejte individuální nabídku.

Set canonical URL
Off