Tisková zpráva

100% ELEKTRICKÝ MODEL MASTER V PRODEJI NA ČESKÉM TRHU

Master Z.E._CZ
RENAULT TRUCKS UVÁDÍ DO PRODEJE NA ČESKÉM TRHU 100% ELEKTRICKÝ MODEL MASTER

RENAULT TRUCKS UVÁDÍ DO PRODEJE NA ČESKÉM TRHU 100% ELEKTRICKÝ MODEL MASTER

Renault Trucks Master Z.E. – 100% elektrické vozidlo ideální pro provoz v městském prostředí je nyní v prodeji i na českém trhu. Díky technologickému vývoji představují elektrická vozidla pro dopravce reálnou alternativu k dieselovému palivu.  

Renault Trucks Master Z. E. je ideálním nástrojem pro koncové dodávky a umožňuje přístup do všech městských oblastí, dokonce i k těm s velmi přísnými dopravními omezeními.

Model Master Z.E. je na českém trhu nyní k dispozici v provedení furgon (tři délky/ dvě výšky), podvozek (pro skříňové nebo valníkové nástavby) a také jako nástavba Eurobox. Ta je unikátní díky své kombinaci nízkého nákladového prahu a objemu skříňové nástavby až 21 m³ s délkou ložné plochy až 4,99 m. Všechny varianty modelu Master Z.E. byly navrženy tak, aby splňovaly požadavky zákazníků pracujících v městském prostředí.

Díky umístění akumulátoru pod kabinou vozidla nedošlo u nákladového prostoru ke změně jeho objemu ani ke zvýšení nástupního prahu. Nabití baterie z wallboxu či průmyslové zásuvky 32 A trvá 6 hodin. V případě potřeby lze vozidlo dobít i z běžné 220 V zásuvky, a to díky adaptéru, který je volitelným prvkem výbavy.

RENAULT MASTER Z.E.

  • Celková hmotnost vozidla 3,1 nebo 3,5 t
  • Elektrický motor s výkonem 57 kW
  • Maximální krouticí moment: 225 Nm
  • Maximální rychlost: 100 km/ h
  • Úložiště energie: lithium-iontové baterie o výkonu 33 kWh
  • Dojezd dle WLTP metodiky: až 120 km