Článek

Jak financovat elektrické vozidlo?

Elektromobilita

4min
Renault Trucks E-Tech range

Kolik stojí elektrické nákladní vozidlo? Není příliš drahé? Renault Trucks odpoví na všechny vaše otázky týkající se skutečných nákladů na provoz elektrického vozidla.

Jak koupit a financovat elektrické vozidlo?

KOMPLETNÍ VOZIDLO  (VOZIDLO + batERIE)
Koupit & vlastnit Pronajmout & používat
Standardní úvěr Finanční leasing: vozidlo bude vaš po uhrazení poslední splátky Operativní leasing: po uplynutí doby operatviního leasingu vracíte vozidlo zpět

 

#SWITCHTOELECTRIC

Víme, že jednou z překážek „přechodu na elektrický pohon“ našich zákazníků je pořizovací cena nákladního vozidla. Proto přicházíme s finančními řešeními, která jsou přizpůsobena jejich potřebám. Renault Trucks Financial Services nabízí různé možnosti financování, které je potřeba řešit hned na začátku nákupního procesu, aby naši zákazníci mohli snadno uskutečnit svůj energetický přechod.

Možnosti financování se  mohou v jednotlivých zemích lišit. K dispozici jsou však hlavně tři nabídky podle konkrétních potřeb a činnosti zákazníka

  • Standardní úvěr: zákazník se stává majitelem vozidla po uhrazení poslední splátky
  • Finanční leasing: zákazník zvolí pronájem elektrického vozidla, na konci smluvního období a po uhrazení poslední splátky se vozidlo stává jeho vlastnictvím
  • Operativní leasing:  zákazník zvolí pronájem elektrického vozila a na konci smluvního období vrací vozidlo zpět  

Náklady na elektrické vozidlo je potřeba řešit z širší perspektivy, protože je třeba brát v úvahu celkové náklady na provoz a nikoli pouze pořizovací náklady. Samotný provoz vozidla je velmi ekonomický: vyžaduje minimální operace údržby a náklady na spotřebu paliva jsou nízké. V mnoha zemích je pořízení elektrického vozidla navíc podporováno například státními dotacemi, daňovými výhodami anebo možností dalších odpisů.

Renault Trucks Master E-Tech

Contact our financial consultants

I agree that when submitting this form, Renault Trucks will store and keep my personal data as long as required to evaluate the information provided and in order to be able to contact me back about this specific subject. My data may also be transferred to Renault Trucks partners and distributors that will be able to handle my demand.
I agree to receive news and information about Renault Trucks products and events. I will be able to stop these communications in every email I receive.
Set canonical URL
Off