Dopravní řešení

Optimalizace obrátek a aktivit při přepravě stavebních materiálů

Stavebnictví

5min
Renault Trucks K earthmoving truck

Jízdy po staveništích vyžadují robustní a produktivní vozidla s vysokým užitečným zatížením a bezpečným a pohodlným pracovním místem pro řidiče. Renault Trucks vám pomůže při výběru takového vozidla a souvisejících služeb vhodných pro vaši činnost.

Přidaná hodnota obrátek vašich vozidel při přepravě stavebních materiálů

Přeprava písku, zeminy nebo kamení je  prvním krokem při zahájení stavby. Je nezbytné co nejrychleji přepravit velké objemy materiálů, aby byla tato činnost zisková.  Renault Trucks C a K jsou stavební vozidla připravena převážet v rámci stavenišť těžké náklady a přitom vykazovat vysoký výkon jako při jízdě na silnici. 

Pokud operujete ve velmi náročným podmínkách, doporučujeme zvolit model  Renault Trucks K XTREM, který nabízí užitečné zatížení až 34 tun, celkovou hmotnost soupravy až 100 tun u podvozku 6x4 určeného k dostavbě a až 120 tun u tahače 6x4. Každá zadní náprava Renault Trucks C a K nabízí nosnost až 13 tun. 

Renault Trucks Master je vhodným řešením pro přepravu do lokalit, kde probíhají úpravy terénu.

Maximalizujte obrátky vašich stavebních vozidel

Při navrhování  procházejí  naše vozidla náročnými testy pro zajištění robustnosti při provozu na staveništích. Vyšší světlá výška nabízí široký nájezdový úhel pro snížení rizika poškození podvozku.

° Renault Trucks C a K těží z nejlepšího nájezdového úhlu na trhu. U modelu K je světlá výška pod nápravou 380 mm a pod nádrží pak 515 mm.

Podvozek každého vozidla nabízí zesílené podélníky pro zajištění vyšší odolnosti rámu v závislosti na montované nástavbě.  Renault Trucks K je vybaven cyklonickým hrubým filtrem, který vyhovuje prašnému prostředí.   Jakékoli problémy při nakládce na staveništi mohou vést ke ztrátě času a snížení efektivity provozu. Pro snížení tohoto rizika a zvýšení bezpečnosti řidiče poskytuje kabina vynikající výhled. Řidiči mohou také snadno kontrolovat náklad díky bočnímu schůdku pro přístup k nástavbě a madlům umístěných na střeše vozidla.

Renault Trucks C

Renault Trucks C a K jsou vybaveny řadou pomocných asistentů řízení, které pomáhají řidičům při provozu na staveništích:

  • Ručním plynem pro zvýšení výkonu vozidla v nestabilním terénu 
  • Systémem pomoc při rozjezdu do svahu (Hill start aid)
  • Automatickou elektrickou parkovací brzdou
  • Robotizovanou převodovkou Optidriver s režimem off-road snadnější řazení v náročných podmínkách
  • Režimem Xtended s jedním nebo dvěma pomalými převody pro těžkou přepravu na nezpevněném povrchu
  • Uzávěrku diferenciálu ovládanou otočným ovladačem
  • Optibrake nejúčinnější motorovou brzdou na trhu

Vozidla Renault Trucks se snadno řídí jak na staveništích tak na cestách. Jejich výkonné motory a vybavení pro jízdu na silnici zajišťují vysokou přepravní rychlost při přejezdech, zabraňují nadměrné spotřebě  a zvyšují vaši profitabilitu.  

Renault Trucks C

Vyberte si stavební vozidlo, které nabízí snadnou montáž nástavby

Naše vozidla jsou navržena pro snadnou montáž různých typů nástaveb. S ohledem na vaši činnost můžete zvolit přesný rozvor, který potřebujete a nabízíme velké množství předpříprav, které usnadňují montáž nástaveb.

Podvozek vozidla  disponuje upevňovacími konzolemi na podélnících pro snadnější montáž nástavby a separátním vedením elektrických systémů pro snadnější údržbu a vyšší spolehlivost.

Některé části podvozku jsou zcela volné pro montáž dalšího vybavení v souladu s vámi zvolenou nástavbou. Tuto činnost provádíme ve spolupráci s dodavateli nástaveb, abychom usnadnili montáž nástaveb a zkrátili dodací lhůtu vašeho vozidla.

Renault Trucks C
 
Renault Trucks C

Sledujte používání vašeho vozového parku a snižujte spotřebu

Se systémem Optifleet, řešením pro správu vozového parku Renault Trucks, získáte podrobný přehled o spotřebě paliva  vozidel a porozumíte faktorům, které ji ovlivňují. Vysoká spotřeba může být způsobena stylem jízdy, nadměrným používáním motoru na volnoběh nebo pomocných náhonů. Optifleet vás upozorní při překročení vámi nastavené hodnoty spotřeby,  Modul EcoScore identifikuje oblasti pro zlepšení jízdního stylu řidičů a nabízí konkrétní program určený jízdě na staveništi.

Renault Trucks C

Snižte své náklady na údržbu

Odolnost a robustnost vozidel je při provozu na staveništích podrobena řadě zkoušek. Renault Trucks vám nabízí širokou škálu přizpůsobených servisních smluv, které přispívají ke snižování nákladů díky plánovaným servisním úkonům.  Tyto plány jsou transparentní,  lze je rychle realizovat  a nevyžadují žádné závazky termínů. Výše poplatku a doba trvání smlouvy je předem jasně  stanovena. Veškeré operace údržby provádějí  v našich servisech vyškolení specialisté, kteří využívají nejnovější  technologie a produkty používané v Renault Trucks. K zajištění kvality a odolnosti vašich vozidel používáme pouze originální díly.

Pro další snižování nákladů nabízí Renault Trucks díly z programu eXchange, kdykoli potřebujete vyměnit opotřebený nebo poškozený díl. Místo nového dílu použijeme díly renovované v souladu s přísným průmyslovým procesem, jejich kvalitu před opětovnou montáží kontrolujeme. Kvalita a výkon renovovaného dílu splňuje stejné technické požadavky jako díly nové a těží z dvouleté záruky. V rámci této nabídky disponujeme téměř 2 000 dílů, které jsou efektivnější z hlediska nákladů v porovnání s novými díly, takže šetříte náklady a těžíte z kvality bez kompromisů.

Přizpůsobené financování vozidel pro přepravu materiálů

Renault Trucks nabízí různá řešení financování vozidel, která se přizpůsobí vaší činnosti při přepravě materiálů. Naše kalkulace zohledňuje dobu výroby a montáže nástavby. Víme, že roční nájezd kilometrů stavebních vozidel je obecně poměrně nízký, a proto je délka financování  přizpůsobená tak, aby optimalizovala provozní náklady. Naši finanční zástupci vás podpoří při výběru té nejlepší varianty.

FOR MORE INFORMATION, CONTACT US!

I agree that when submitting this form, Renault Trucks will store and keep my personal data as long as required to evaluate the information provided and in order to be able to contact me back about this specific subject. My data may also be transferred to Renault Trucks partners and distributors that will be able to handle my demand.
Set canonical URL
Off