Dopravní řešení

Svoz komunálního odpadu

Distribuce

5min
p041110

Pro svoz odpadu je nezbytný vozový park přizpůsobený specifickým požadavkům v centrech měst, na periferiích nebo v průmyslových areálech. Renault Trucks nabízí širokou řadu vozidel a služeb, které jsou přizpůsobeny vaší každodenní činnosti a přispívají k efektivní správě vozového parku. Naše nabídka 100% elektrických vozidel pro svoz odpadu Renault Trucks D E-Tech  a Renault Trucks D Wide E-Tech.

Správné vozidlo navržené pro konkrétní aktivitu

Svoz odpadů ovlivňují různé faktory v závislosti na jeho umístění ať už jde o centra měst anebo o příměstské a průmyslové oblasti, kdy potřebujete vozidla speciálně navržená pro tuto činnost. 

Renault Trucks vám nabízí své bohaté zkušenosti a know-how uznávané zákazníky, aby vám pomohl při volbě vhodného vozidla: náš tržní podíl ve Francii představuje v tomto segmentu 60 až 70 %. Naše obchodní síť je v kontaktu s různými výrobci nástaveb a pomůže vám zvolit tu nejvhodnější variantu pro vaše podnikání. Nabízíme vozidla s dieselovým nebo 100% elektrickým pohonem. K dispozici je několik desítek rozvorů a konfigurací, které jsou dostupné v rozmezí celkové hmotnosti vozidla od  3,3 do 32 tun: modelyvRenault Trucks Master a Renault Trucks Master E-Tech v provedení podvozek s kabinou a modely Renault Trucks D, D Wide a Renault Trucks D E-Tech a D Wide E-Tech.

Vozidla Renault Trucks D a D Wide pro svoz komunálního odpadu nabízejí vysoké užitečné zatížení, vynikající ovladatelnost , optimální výhled z kabiny a možnost montáže nástaveb pro velké objemy. Široká nabídka konfigurací odpovídá potřebám při svozu odpadů - konkrétně u konfigurace 6x2 * 4  modelu D WIDE s  druhou říditelnou nápravou, usnadňuje manévrování v městském prostředí.

p039861

 

Pokud je vaše  činnost zaměřena na nakládání s průmyslovým odpadem vyžadující vyšší užitečné zatížení a výkon, je náš model Renault Trucks C ideální pro montáž různých typu nástaveb jako nosič kontejnerů, hydraulické ruky nebo přepravníku. Řada Renault Trucks C nabízí užitečné zatížení až 22,8 tun a motory s výkonem až 520 k pro náročnější aktivity.

p027419

 

Rychlá montáž nástavby podle vyšeho výběru

Svoz různých typů odpadů vyžaduje specifické nástavby. Renault Trucks úzce spolupracuje s výrobci nástaveb, aby vám pomohl s výběrem té nejvhodnější  s ohledem na provozní požadavky.  Naše vozidla jsou připravena pro montáž různých typů nástaveb a to díky velké množství mechanických a elektrických předpříprav, předvrtaným podélníkům a specifickému vybavení pro upevnění podle typu nástavby. Velké množství předpříprav a speciální webové stránky pro nástavbáře s podrobnými specifickými technickými listy pro každé vozidlo, pomáhají zkrátit lhůtu dodání vašeho vozidla.

Dekarbonizujte svoji činnost díky našim 100% elektrickým nebo CNG vozidlům

Renault Trucks se zavázal k nulovým emisím a nabízí 100% elektrická vozidla pro svoz odpadu: Renault Trucks D E-Tech a Renault Trucks D Wide E-Tech. Elektrická technologie je ideálním řešením pro svoz komunálního odpadu, nakolik je tato aktivita náročná na spotřebu paliva, která může dosahovat až 100 litrů na 100 kilometrů. Přechod na flotilu elektrických vozidel pro svoz odpadu je proto smysluplný a zvýšené pořizovací náklady jsou rychle kompenzovány úsporami, kterých lze dosáhnout při každé jízdě.

Vozidla jsou velmi často provozována ve městech a jejich centrech, kde jsou ekologická omezení mnohem přísnější. Kromě nižších emisí CO2 jsou elektrická nákladní vozidla využívána z důvodu nulové hlučnosti a lze je provozovat pozdě v noci nebo brzy ráno, aniž by rušila obyvatele. Řidiči elektrických vozidel pro svoz odpadu potvrzují, že ticho zvyšuje jejich komfort při řízení a usnadňuje pracovní podmínky.

100 % elektrická vozidla umožňují vjezd do oblastí s omezeným provozem a do nízkoemisních zón.

p01_p037334

 

CNG vozidla pro svoz odpadu 

Naše nabídka zahrnuje také vozidla na zemní plyn (CNG). Mnoho místních samospráv už zvolilo pro svoz komunálního odpadu vozidlo na zemní plyn. Renault Trucks D Wide CNG s motorem o výkonu 239 kW (320 k) a dojezdem až 800 km může být provozován v městských i příměstských oblastech a je navržen pro montáž stejných typů nástaveb jako ostatní vozidla řady D.

až 800 za směnu Průměrný počet zastavení a rozjezdů vozidla při svozu odpadu

Optimalizujte správu vozového parku

Volba trasy při svozu odpadu je zvláště důležitá z hlediska efektivity a lze ji  pravidelně upravovat. Naše inteligentní řešení pro správu vozového parku - Optifleet - vám pomůže naplánovat vaše trasy nejefektivnějším způsobem a zobrazit polohu vašich nákladních vozidel v reálném čase. Pokud jsou vaše služby poskytovány subdodavatelsky, Optifleet umožní  vašemu partnerovi integrovat data do vlastního systému správy, bez ohledu na model nebo značku vozidla.

Systém dále umožňuje zasílání přesných údajů o spotřebě a používání vozidla: popojíždění, pomalá jízda, počet sešlápnutí brzdového pedálu atd. Máte možnost nastavit různé úrovně upozornění  v případě nadměrné spotřeby vozidla a hodnotit jízdní styl vašich řidičů na základě reálných dat. Můžete následně využít nabídky školení hospodárné jízdy Renault Trucks, které se zaměřuje na správné používání vozidla z hlediska ekonomiky provozu.

Svoz odpadu: usnadněte práci svým řidičům

Vaši řidiči během svozu odpadu často nastupují a vystupují z vozidla. Proto nabízíme vozidla s menší výškou schodů a dveřmi s otevíráním v úhlu  90 °. Koncepce našich vozidel poskytuje vynikající  výhled z kabiny a  menší poloměr zatáčení. U konfigurace 6x2 * 4  lze například namontovat další zadní nápravu, která usnadňuje zatáčení, což je užitečné pro vozidla při svozu odpadu v rámci měst.

Na palubě vozidla bylo vše navrženo tak, aby měli řidiči k dispozici vše co potřebují a mohli pracovat v těch nejlepších podmínkách. Prostorné kabiny s řadou úložných prostor jsou vybaveny pohodlnými sedadly a umožňují přepravu až 7 osob.  Na podvozek lze také instalovat boxy pro uložení pracovních nástrojů. 

Pro pohodlnější jízdu nabízí Renault Trucks u všech svých modelů robotizovanou převodovku a palubní desku se všemi potřebnými ovladači na dosah ruky. Pro optimální bezpečnost jsou vozidla Renault Trucks D vybavena:

  • Dveřmi typu Vision
  • Automatickým nouzovým brzděním
  • Asistentem pomoci při rozjezdu ve svahu (Hill start aid)
p041175

Snižujte své náklady na údržbu vozového parku

Vozidla určená ke svozu odpadu vyžadují značné investice. Je proto důležité zajistit dlouhodobě jejich vysoký výkon. Renault Trucks nabízí přizpůsobené plány údržby, které zohledňují konkrétní použití vozidla. Například v případě komunálních vozidel bude frekvence výměny oleje záviset spíše na délce provozu než na počtu najetých kilometrů.

Renault Trucks nabízí službu prediktivní údržby, která předchází odstávkám vozidel dříve, než k nim dojde. Digitální platforma monitoruje vozidla a jejich používání. V případě nutnosti servisního zásahu, je informace odeslána technikovi Renault Trucks, který s vámi následně dohodne návštěvu servisu, dříve než dojde k poruše vozidla. Díky tomu máte lepší kontrolu nad dostupností vozidla a můžete zabránit nepředvídaným opravám.  

Pokud je nutná výměna dílu, můžete zvolit nabídku REMAN značky Renault Trucks, která využívá renovované díly z naší specializované továrny za výhodné ceny.  Všechny díly jsou testovány a schváleny, aby bylo zajištěno, že splňují stejné technické nároky jako díly nové. Na tyto renovované díly je poskytnuta dvouletá záruka.

Financování vozidel pro svoz odpadu

Známe vaše podnikání a rozumíme omezením spojených s nakládáním s odpady. Proto přicházíme s nabídkou financování vašich vozidel. Naši odborníci vám pomohou najít nejlepší řešení financování  a pojištění vašeho vozového parku. Díky financování "all in one" (vozidlo, smlouva o údržbě a pojištění) máte transparentní přehled o vašich nákladech.

Pro více informací nás kontaktujte.

Kontaktuje nás

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, že zadané informace bude Renault Trucks ukládat a budou použity jako součást žádosti o informace o tomto vozidle. Mé údaje mohou být poskytnuty také partnerům a síti Renault Trucks za účelem vyřízení mé žádosti.

Seznamte se s našimi 100% elektrickými vozidly

Renault Trucks E-Tech D Electric

Renault Trucks E-Tech D WIDE Electric

Renault Trucks E-Tech Master Electric

Renault Trucks E-Tech T Electric

Renault Trucks E-Tech C Electric

Set canonical URL
Off