Dopravní řešení

Optimalizovaná přeprava vozidel a zvýšená profitabilita

Distribuce

5min
Renault Trucks D Wide

Přeprava vozidel vyžaduje všestrannost, co nejnižší možné náklady na provoz, bezpečnost řidičů i přepravovaných vozidel. Renault Trucks splňuje všechny vaše požadavky prostřednictvím své nabídky vozidel a inovativních služeb. 

Vyberte si univerzální vozidlo pro přepravu vozidel

S růstem  SUV sektoru se zvětšuje velikost přepravovaných vozidel. Proto se musíte přizpůsobovat poptávce po přepravě různých typů vozidel ať už jde o osobní auta, modely SUV nebo užitková vozidla. Renault Trucks D WIDE v konfiguraci tahač nebo podvozek nabízí jednu z nejnižších celkových výšek na trhu.

 

 

CM celková výška Renault Trucks D WIDE 4x2. Na rovnou střechu kabiny lze naložit další vozidlo.

Nabízí dvě výšky podvozku podle typu přepravovaných vozidel:

  • 27,9 centimetrů pro standardní verzi a přepravu užitkových vozidel

  • 25,4 centimetrů pro verzi XLOW a přepravu osobních aut

Pokud zajišťujete přepravu vozidel na dlouhé vzdálenosti nebo v kopcovitém terénu, která vyžadují více výkonu, můžete zvolit  Renault Trucks T (konfigurace  4x2), který je v nabídce také s rovnou střechou a motory  DTI11 nebo  DTI13 o výkonech od 380 do 520 k.  Součástí naší nabídky je také Renault Trucks D WIDE s motorem DTI11 o výkonu 430 k.

Konečně pro regionální přepravu nabízíme Renault Trucks Master podvozek s kabinou (varianta odtahové vozidlo), který vyhovuje vašim požadavkům.

RENAULT TRUCKS D - ITALY - FRATELLI IAPICHINO SRL

"Díky své robustnosti a ovladatelnosti je ideálním řešením pro střední a dlouhé vzdálenosti a vhodný také pro úzké a členité cesty."

Enzo Iapichino ZAKLADATEL FRATELLI IAPICHINO SRL

Zajistěte bezpečnost pro řidiče a přepravovaným vozidlům

Při přepravě vozidel je role řidiče zcela zásadní. Při každé dodávku musí nakládat a vykládat vozidla. Naše vozidla pro přepravu vozidel byla navržena s cílem usnadnit tyto operace práci řidiče. Proto nabízí snadný přístup do kabiny díky:

  • Dvěma standardním schůdkům

  • Odstupu 7,6 cm mezi schůdky 

  • Madlu

  • Otevírání dveří v úhlu 90°

Tyto modely nabízí speciálně navržené a praktické úložné prostory v kabině tak, aby měl řidič vše potřebné při nakládce a vykládce po ruce - například popruhy a ovladač pro manipulaci s plošinou.

Řidiči se mohou těšit na prostornou kabinu, která byla navržen pro zvýšení pohodlí s hloubkou více než 2,13 metrů. Všechny ovladače robotizované převodovky, adaptivního tempomatu a rádia jsou umístěny na dosah ruky pro optimální pohodlí. Řidiči mají k dispozici odpružené a vyhřívané sedadlo, řadu úložných prostor a alarm upozorňující na vniknutí do kabiny pro naprostý klid.

Pro zvýšení bezpečnosti řidiče i nákladu je k dispozici řada technologií - například systém varování při vyjetí z jízdního pruhu, automatické nouzové brzdění nebo adaptivní tempomat, který přispívá ke snižování spotřeby paliva.

Snižte své celkové náklady na provoz vozidla

V tomto vysoce konkurenčním prostředí, které dovoluje pouze malé marže, jsou vaše celkové náklady na provoz vozidla klíčové a proto Renault Trucks nabízí řadu nástrojů, které jej pomohou snížit. Naše vozidla jsou vybavena robotizovanými převodovkami, volitelně adaptivním tempomatem nebo režimem Fuel Eco, který přispívá k nižší spotřebě paliva. Ve spojení s volnoběžkou Optiroll umožňuje ve vhodných podmínkách těžit vozidlu z vlastní setrvačnosti pro snížení spotřeby.

Pokud provozujete více vozidel, naše řešení pro správu vozových parků Optifleet bude vašim cenným spojencem. Sledováním polohy vozidel a jízdního stylu řidiče můžete plánovat dodávky tím nejoptimálnějším způsobem. Současně můžete sledovat dodávky v reálném čase a upravovat úkoly podle potřeb zákazníků. Optifleet vám poskytuje cenné informace o spotřebě paliva každého  vozidla a přesné informace o jeho používání (okamžitá spotřeba, předvídání,  spotřeba v pohotovostním režimu atd.). Můžete nastavit upozornění anebo využít školení hospodárné jízdy pro zlepšení celkového výkonu vašeho vozového parku a snížení nákladů na kilometr. Optifleet je k dispozici prostřednictvím webového portálu a aplikace pro chytré telefony.

Renault Trucks D Wide

Zvyšte provozuschopnost svých vozidel

Pro podnikatele je klíčový výhled v dlouhodobém horizontu, kde nejsou nepředvídané události příliš vítány.  Proto vám Renault Trucks nabízí  službu Predict zahrnující inovativní služby prevence nečekaných odstávek vašich vozidel,  Spojením digitálních technologií a lidského umu můžeme předvídat opotřebení vozidla a plánovat nezbytné operace údržby. Digitální platforma monitoruje vozidla a jejich používání. V případě nutnosti servisního zásahu nebo výměny opotřebeného komponentu, je informace odeslána technikovi Renault Trucks, který s vámi následně dohodne návštěvu servisu v čase, který vám vyhovuje, bez narušení vašich aktivit a aktivit vašich zákazníků.

Přepravník vozidel: snadné financování vašeho pracovního nástroje

Renault Trucks nabízí více než jen samotné vozidlo. K dispozici máte širokou nabídku služeb, které usnadní vaše každodenní aktivity. Využijte naši flexibilní nabídky financování a pojištění, které jsou ideální pro obory spojené s přepravou vozidel na maximum.

Kontaktujte nás a seznamte se podrobněji s naší nabídkou.

Více o našich produktech

Reference našeho zákazníka

Fratelli Iapichino SRL - Italy

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

FOR MORE INFORMATION, CONTACT US!

I agree that when submitting this form, Renault Trucks will store and keep my personal data as long as required to evaluate the information provided and in order to be able to contact me back about this specific subject. My data may also be transferred to Renault Trucks partners and distributors that will be able to handle my demand.
Set canonical URL
Off