Dopravní řešení

Optimalizovaná přeprava vozidel a zvýšená profitabilita

Distribuce

5min
Renault Trucks D Wide

Přeprava vozidel vyžaduje všestrannost, co nejnižší možné náklady na provoz, bezpečnost řidičů i přepravovaných vozidel. Renault Trucks splňuje všechny vaše požadavky prostřednictvím své nabídky vozidel a inovativních služeb. 

Vyberte si univerzální vozidlo pro přepravu vozidel

S růstem  SUV sektoru se zvětšuje velikost přepravovaných vozidel. Proto se musíte přizpůsobovat poptávce po přepravě různých typů vozidel ať už jde o osobní auta, modely SUV nebo užitková vozidla. Renault Trucks D WIDE v konfiguraci tahač nebo podvozek nabízí jednu z nejnižších celkových výšek na trhu.

 

 

CM celková výška Renault Trucks D WIDE 4x2. Na rovnou střechu kabiny lze naložit další vozidlo.

Nabízí dvě výšky podvozku podle typu přepravovaných vozidel:

  • 27,9 centimetrů pro standardní verzi a přepravu užitkových vozidel

  • 25,4 centimetrů pro verzi XLOW a přepravu osobních aut

Pokud zajišťujete přepravu vozidel na dlouhé vzdálenosti nebo v kopcovitém terénu, která vyžadují více výkonu, můžete zvolit  Renault Trucks T (konfigurace  4x2), který je v nabídce také s rovnou střechou a motory  DTI11 nebo  DTI13 o výkonech od 380 do 520 k.  Součástí naší nabídky je také Renault Trucks D WIDE s motorem DTI11 o výkonu 430 k.

Konečně pro regionální přepravu nabízíme Renault Trucks Master podvozek s kabinou (varianta odtahové vozidlo), který vyhovuje vašim požadavkům.

RENAULT TRUCKS D - ITALY - FRATELLI IAPICHINO SRL

"Díky své robustnosti a ovladatelnosti je ideálním řešením pro střední a dlouhé vzdálenosti a vhodný také pro úzké a členité cesty."

Enzo Iapichino ZAKLADATEL FRATELLI IAPICHINO SRL

Zajistěte bezpečnost pro řidiče a přepravovaným vozidlům

Při přepravě vozidel je role řidiče zcela zásadní. Při každé dodávku musí nakládat a vykládat vozidla. Naše vozidla pro přepravu vozidel byla navržena s cílem usnadnit tyto operace práci řidiče. Proto nabízí snadný přístup do kabiny díky:

  • Dvěma standardním schůdkům

  • Odstupu 7,6 cm mezi schůdky 

  • Madlu

  • Otevírání dveří v úhlu 90°

Tyto modely nabízí speciálně navržené a praktické úložné prostory v kabině tak, aby měl řidič vše potřebné při nakládce a vykládce po ruce - například popruhy a ovladač pro manipulaci s plošinou.

Řidiči se mohou těšit na prostornou kabinu, která byla navržen pro zvýšení pohodlí s hloubkou více než 2,13 metrů. Všechny ovladače robotizované převodovky, adaptivního tempomatu a rádia jsou umístěny na dosah ruky pro optimální pohodlí. Řidiči mají k dispozici odpružené a vyhřívané sedadlo, řadu úložných prostor a alarm upozorňující na vniknutí do kabiny pro naprostý klid.

Pro zvýšení bezpečnosti řidiče i nákladu je k dispozici řada technologií - například systém varování při vyjetí z jízdního pruhu, automatické nouzové brzdění nebo adaptivní tempomat, který přispívá ke snižování spotřeby paliva.

Snižte své celkové náklady na provoz vozidla

V tomto vysoce konkurenčním prostředí, které dovoluje pouze malé marže, jsou vaše celkové náklady na provoz vozidla klíčové a proto Renault Trucks nabízí řadu nástrojů, které jej pomohou snížit. Naše vozidla jsou vybavena robotizovanými převodovkami, volitelně adaptivním tempomatem nebo režimem Fuel Eco, který přispívá k nižší spotřebě paliva. Ve spojení s volnoběžkou Optiroll umožňuje ve vhodných podmínkách těžit vozidlu z vlastní setrvačnosti pro snížení spotřeby.

Pokud provozujete více vozidel, naše řešení pro správu vozových parků Optifleet bude vašim cenným spojencem. Sledováním polohy vozidel a jízdního stylu řidiče můžete plánovat dodávky tím nejoptimálnějším způsobem. Současně můžete sledovat dodávky v reálném čase a upravovat úkoly podle potřeb zákazníků. Optifleet vám poskytuje cenné informace o spotřebě paliva každého  vozidla a přesné informace o jeho používání (okamžitá spotřeba, předvídání,  spotřeba v pohotovostním režimu atd.). Můžete nastavit upozornění anebo využít školení hospodárné jízdy pro zlepšení celkového výkonu vašeho vozového parku a snížení nákladů na kilometr. Optifleet je k dispozici prostřednictvím webového portálu a aplikace pro chytré telefony.

Renault Trucks D Wide

Zvyšte provozuschopnost svých vozidel

Pro podnikatele je klíčový výhled v dlouhodobém horizontu, kde nejsou nepředvídané události příliš vítány.  Proto vám Renault Trucks nabízí  službu Predict zahrnující inovativní služby prevence nečekaných odstávek vašich vozidel,  Spojením digitálních technologií a lidského umu můžeme předvídat opotřebení vozidla a plánovat nezbytné operace údržby. Digitální platforma monitoruje vozidla a jejich používání. V případě nutnosti servisního zásahu nebo výměny opotřebeného komponentu, je informace odeslána technikovi Renault Trucks, který s vámi následně dohodne návštěvu servisu v čase, který vám vyhovuje, bez narušení vašich aktivit a aktivit vašich zákazníků.

Přepravník vozidel: snadné financování vašeho pracovního nástroje

Renault Trucks nabízí více než jen samotné vozidlo. K dispozici máte širokou nabídku služeb, které usnadní vaše každodenní aktivity. Využijte naši flexibilní nabídky financování a pojištění, které jsou ideální pro obory spojené s přepravou vozidel na maximum.

Kontaktujte nás a seznamte se podrobněji s naší nabídkou.

Více o našich produktech

Reference našeho zákazníka

Fratelli Iapichino SRL - Italy

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

Set canonical URL
Off