Dopravní řešení

Dálková přeprava na pravidelných národních a mezinárodních linkách v naprostém klidu

Distribuce

Dálková přeprava

5min
p041396

Nepředvídatelné události nepřináší dopravcům na pravidelných národních a mezinárodních dálkových linkách nic dobrého. Své aktivity plánujete v dlouhodobém horizontu a potřebujete mít k dispozici dopravní řešení, která snižují náklady a zvyšují loajalitu vašich řidičů.  Objevte produkty a služby Renault Trucks, které přináší vyšší profitabilitu a usnadňují řízení vašeho podnikání.

Renault Trucks T: ideální vozidlo pro vyšší profitabilitu

Modelová řada Renault Trucks T je navržena pro dálkovou přepravu a je tím nejlepším řešením pro pravidelné národní a mezinárodní dálkové linky. Vozidla Renault Trucks T nebo T High poskytují spolehlivost, vysoký výkon a výjimečné pohodlí. Společně s nabídkou služeb Renault Trucks můžete zvyšovat svoji profitabilitu a provozuschopnost vozidel. Motory Euro 6 nabízí vysokou přepravní rychlost a bezkonkurenční jízdní komfort a současně nižší spotřebu paliva a produkci emisí.

 

Renault Trucks T

Dálková přeprava: pohodlí především

Řidiči v dálkové přepravě jsou zapálení pro svou práci. Za volantem tráví dlouhé hodiny, což znamená, že pohodlí na palubě musí splňovat jejich nejvyšší očekávání. Při nakládání svých věcí, zejména těžkých zavazadel, mohou použít vnější úložný box, který je přístupný také zevnitř.

Renault Trucks T High accessories

 

Kabina Renault Trucks T High nabízí zcela rovnou podlahu, šířku 2,3 m vpředu a 2,5 vzadu a dostatečný prostor pro odpočinek. Tichá elektrická lednička o objemu 40 litrů může být umístěna mezi oběma předními sedadly, stejně jako odkládací stolek v případě kabiny Maxispace.

Renault Trucks T High Truck cabin
Renault Trucks T High accessories

Pro zvýšení pohodlí a bezpečnosti je dispozici široká nabídka příslušenství Renault Trucks  - jako například vzduchová pistole, ochrana proti krádeži paliva nebo ochrana proti vniknutí do kabiny, což ocení řidiči zejména v noci.

Renault Trucks T High cabin

Pravidelné národní a mezinárodní linky: koncové dodávky

Pokud se vaše činnost zaměřuje na pravidelné linky a koncové dodávky v rámci měst, je pro vás tou správnou volbou Renault Trucks Master. Tento velmi snadno ovladatelný model je k dispozici v rozmezí celkové hmotnosti vozidla od 3,3 do 7,5 tuny a má velmi nízký práh nákladového prostoru, což usnadňuje práci řidičům i doručovatelům. Poskytuje vnitřní objem nákladového prostoru až 17 m3 (5 europalet) a až 2 232 kg užitečného zatížení. Pro nižší spotřebu paliva je vybaven robotizovanou převodovkou, režimem Eco a systémem Stop & Start.

Pokud chcete eliminovat náklady za palivo a operujete v nízkoemisních zónách, doporučujeme model Renault Trucks Master Z.E. Toto 100% elektrické užitkové vozidlo je dostupné v šesti variantách, dojezdem až 120 km a baterií 33-kWh,v provedení furgon, podvozek nebo plošina s kabinou.  Snadno se přizpůsobí všem vašim potřebám a nabízí užitečné zatížení až 1720 kg a ložný objem až 22 m3.

Rozložte své náklady v dlouhodobém horizontu

V oblasti dálkové přepravy mohou mít jakékoli logistické problémy zásadní důsledky. Abyste mohli rozložit své výdaje a omezit neplánované odstávky vozidel,  nabízí vám Renault Trucks smlouvy Start & Drive s přizpůsobeným plánem údržby v rozmezí od 2 do 5 let a ročním nájezdu až 250 000 km. Smlouva je přizpůsobena vaší činnosti, podle typu vozidla a způsobu jeho použití.  Můžete tak snížit své náklady za odstávku vozidla, usnadnit administrativní práci a dlouhodobě zajistit vysoký výkon vozidla.

Díky rozsáhlé evropské servisní síti je navíc o vaše vozidla postaráno rychle a efektivně, bez nutnosti návratu do vaší provozovny.

Protože dostupnost vozidel je v rámci pravidelných linek zásadní, inovoval Renault Trucks svou dynamickou a proaktivní službu Predict. Vaše vozidlo je monitorováno prostřednictvím platformy, která sleduje jeho používání a opotřebení. Je-li nutný zásah, technik Renault Trucks vás kontaktuje a naplánuje návštěvu servisu dříve, než dojde k poruše vozidla a to v době, která vám bude vyhovovat s ohledem na vaši činnost.

Snižte své náklady na palivo

 

Spotřeba vozidla a jizdní styl řidičů mají vliv na vaše náklady. Vozidla Renault Trucks byla navržena s cílem co nejnižší spotřeby paliva.   Kabina Renault Trucks T ve tvaru lichoběžníku a sklonem čelního skla 12° T zlepšuje  obtékání vzduchu a snižuje spotřebu. Motory DTI 11 a DTI 13 byly navrženy tak, aby zajistily optimální přepravní rychlost.

Modely Renault Trucks T nebo T High nabízí další volitelné výbavy přispívající k jejich lepší výkonnosti jako například sada Eco Fuel, která zahrnuje:

  • Robotizovanou převodovku Optidriver s Eco Cruise Control 
  • Vypínatelný kompresor vzduchu
  • Variabilní čerpadlo řízení
  • Automatické zastavení motoru

Dobře víme,  že spotřeba nezávisí pouze na vozidle, ale také na způsobu jízdního stylu řidiče. Školení řidičů hospodárné jízdy hraje hlavní roli při snižování spotřeby celého vašeho vozového parku. Renault Trucks vám proto nabízí systém pro správu vozového parku Optifleetl, který vám zajistí přístup k údajům o spotřebě všech vašich vozidel a také k informacím o tom, jak jsou používána.

StepC_D

 

Dálková přeprava: sledujte zakázky v reálném čase

Neplánovaná údržba, stejně jako nečekané události v rámci vašich logistických operací, negativně ovlivňují  vaši činnost. Naše inteligentní řešení pro správu vozového parku Optifleet lze využívat k efektivnímu plánování vašich tras a sledování polohy vašich vozidel v reálném čase. Máte tak snadný přístup k informacím o spotřebě a době jízdy každého vozidla. Pokud váš zákazník změní svoji objednávku nebo zjistíte, že můžete k vozidlu přidat další zakázku, snadno informujete řidiče a naplánujete mu její vyřízení.

Financování vozidel pro dálkovou přepravu

Renault Trucks nabízí financování vašich vozidel pro dálkovou přepravu. Naši nabídku lze přizpůsobit vaší mezinárodní dálkové přepravě a vysokému počtu najetých kilometrů. Nabízíme například specializované řešení finančního leasingu „vše v jednom“, kdy máte zcela pod kontrolou celkové náklady na provoz vozidla bez nepříjemných překvapení. Naši finanční zástupci vám nabídnou to nejvhodnější řešení.

FOR MORE INFORMATION, CONTACT US!

I agree that when submitting this form, Renault Trucks will store and keep my personal data as long as required to evaluate the information provided and in order to be able to contact me back about this specific subject. My data may also be transferred to Renault Trucks partners and distributors that will be able to handle my demand.
Set canonical URL
Off