Dopravní řešení

Přeprava zboží s řízenou teplotou: efektivní dodávka čerstvých nebo zmražených produktů

Distribuce

Elektromobilita

5min
Renault Trucks D Wide for refrigerated transport

Dopravci zabývající se přepravou zboží s řízenou potřebou mají specifické potřeby. Renault Trucks vás podpoří a poradí vám s výběrem vhodných produktů a služeb pro vaši činnost.  

Ideální vozidla pro přepravu zboží s řízenou teplotou

Pro zajištění vyšší profitability dodávek je zásadní použití vozidla, které dokonale odpovídá vašim požadavkům a požadavkům vašich zákazníků při přepravu s řízenou teplotou. Musíte přepravit co nejvíce zboží, při zachování vynikající ovladatelnosti vozidla. Renault Trucks nabízí širokou škálu rozvorů, které pokrývají veškeré karosovatelné délky ať už jde o přepravu potravin v rámci maloobchodní sítě s Renault Trucks Master v provedení plošina s kabinou, nebo o přepravu čerstvých produktů s řadou Renault Trucks D, která nabízí nejširší rozvor na trhu.  Odborníci z Renault Trucks vás budou provázet při výběru té nejvhodnější konfigurace i s ohledem na následnou montáž nástavby na vozidlo. Konstrukci podvozku lze přizpůsobit a rozvrhnout podle požadavků nástavbářů, kterým poskytujeme nejen technické výkresy odpovídající konfiguraci objednaného vozidla, ale také vyhrazené webové stránky. To vše přispívá ke zkrácení dodací lhůty při montáži nástavby.

Pořízení vozidla je s Renault Trucks mnohem snadnější.  

Seznamte se s naší řadou Renault Trucks: D, D Wide, T a Master

Pokud jde o přepravu zboží s řízenou teplotou, jsou naše vozidla kompatibilní se všemi typy chladírenských jednotek instalovaných nástavbáři - včetně 100% elektrických jako Frigoblock (Thermoking) a Eco-Drive. Modelová řada Renault Trucks D nabízí zadní pomocný pohon motoru až  650 Nm pro pohon elektrických generátorů a motor DTi 8 vyhovuje elektrickým generátorům Frigoblock Inverter®. Naše originální akumulátory zaručují vynikající provoz chladicích jednotek.

Váš pracovní nástroj je k dispozici, kdykoli ho potřebujete a poskytuje vysoký výkon.

Zajištění efektivních dodávek

Díky menší šířce a nejlepšímu poloměru zatáčení na trhu, jsou naše vozidla pro řidiče velmi snadno ovladatelná i v úzkých uličkách a hustém městském provozu.

Snižte nepředvídané odstávky vozidla

Nepojízdné vozidlo znamená méně splněných dodávek a ztrátu příjmu. Na základně našich zkušeností a know-how  vám nabízí ta nejspolehlivější vozidla. Naše smlouvy o údržbě a opravách  Start&Drive zajistí maximální dostupnost vašeho pracovního nástroje a současně se přizpůsobí vašim požadavkům spojených s přepravou zboží s řízenou teplotou. Renault Trucks jde ještě dál a nabízí vám zcela novou službu Predict.  Tato nabídka údržby je založená na centralizované digitální platformě, která sleduje a analyzuje data týkající se vašich vozidel. Technický manažer se stará o proaktivní a běžnou údržbu vozidla s cílem snížit jeho neplánované odstávky. Pokud vozidlo vyžaduje údržbu, technik Renault Trucks vás bude kontaktovat a dohodne s vámi návštěvu servisu v čase, který vám vyhovuje, bez narušení vašich aktivit.

m menší poloměr zatáčení pro snadnější ovladatelnost modelové řady Renault Trucks D

Bezpečnost řidiče

Bezpečnost řidiče a jeho pohodlí jsou klíčové pro zajištění včasných dodávek.

  • Naše vozidla jsou vybavena schůdky s protiskluzovou úpravou a tříbodovými ergonomickými madly, abychom řidičům usnadnili časté nastupování a vystupování a předešli nehodám. 
  • V rámci aktivní bezpečnosti se řidiči mohou spoléhat na několik pomocných asistentů řízení jako systém varování při vyjetí z jízdního pruhu nebo automatické nouzové brzdění, které snižují riziko nehody.

 

Snižte dopad na životní prostředí

Aktéři v dodavatelském řetězci se stále více snaží snížit svůj dopad na životní prostředí. Pro snadnější přechod v rámci používaných energií, nabízí značka Renault Trucks model  D WIDE CNG s pohonem na zemní plyn. Dostupný v konfiguraci podvozek  4x2  16 nebo 19 tun, nebo podvozek 6x2 26 t s automatickou převodovkou Allison, která se dokonale vyhovuje použití v městském, příměstském a regionálním provozu. Renault Trucks nabízí řešení vyvinuté společně se společností Carrier kdy je chladicí jednotka poháněna plynem. Ta je připojena ke speciálnímu držáku se čtyřmi lahvemi a může tak zůstat v chodu i po vypnutí vozidla. 

Renault Trucks D CNG
Valve for CNG refil on a Renault Trucks D

Renault Trucks u své modelové řady T spolupracuje se společností Avril, která vytvořila alternativní a udržitelné palivo Oleo100 vyrobené z francouzské řepky. To představuje alternativu ke standardnímu palivu, snižuje  o 60% emise CO² a o 80% emise pevných částic . Navíc je 100% biologicky odbouratelný.

Z.E. 100% elektrická řada

Naše Z.E. řada je vhodná pro přepravu zboží s řízenou teplotou a zároveň snižuje dopad vaší činnosti na životní prostředí. Renault Trucks Master Z.E.  s elektrickým phonem je ideální pro koncové dodávky a pro přístup do nízkoemisních zón (LEZ). Kontaktujte nás a získejte individuální nabídku!

Více informací o našich produktech a službách

Renault Trucks D

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

Set canonical URL
Off