Dopravní řešení

Vyberte si udržitelné řešení ze 100% elektrické nabídky Renault Trucks 360°

Elektromobilita

4min
zoom on the logo on a Renault Trucks E-Tech D

Volba flotily elektrických nákladních vozidel je nejvýhodnější a nejefektivnější způsob dekarbonizace provozu. Po celou dobu energetického přechodu bude Renault Trucks po vašem boku a pomůže vám při přechodu s naprostým klidem. Ať už máte otázky týkající se legislativy, profitability, spolehlivosti a údržby elektrických vozidel nebo instalace dobíjecí infrastruktury, poskytneme vám veškeré informace a podporu šitou na míru, abychom vám pomohli s přechodem.

Aktuální informace o legislativě

Snížení emisí CO2 vyžaduje přístup založený na environmentálním, ekonomickém a sociálním základě. V případě nákladní dopravy jde z legislativního hlediska o soubor opatření, která mohou ovlivnit aktivity na evropské, národní a dokonce i lokální úrovni. V některých případech jsou tyto předpisy povinné a jsou definovány jako nízkoemisní zóny (LEZ) měst, kdy jsou kritéria pro vstup  založena na úrovni znečištění z vozidel nebo na maximální úrovni emisí z vozidel (normy Euro). V závislosti na zemi pak může být motivací finanční podpora při modernizaci vozového parku prostřednictvím elektrických nákladních vozidel. Naši odborníci vám pomohou při podávání žádostí o dostupné vládní dotace, které mohou snížit náklady spojené s nákupem elektrického vozového parku, přispět k návratnosti investic a rychlejší dekarbonizaci vaši činnosti.

Dekarbonizujte svůj vozový park a snižujte náklady

V současné době je pořizovací cena elektrického nákladního vozidla vyšší než vozidla s dieselovým motorem. Z hlediska provozních nákladů je však elektrické nákladní vozidlo levnější, protože technologie elektrických vozidel výrazně snižuje dodatečné a variabilní náklady na vozový park. Hlavní nákladovou položkou, které se úspora týká, je palivo. Elektrická vozidla vyžadují také méně údržby: elektromotor má jednodušší konstrukci a méně opotřebovávaných dílů. Pokud se na to podíváme z širšího hlediska a vezmeme v úvahu celkové náklady na vlastnictví (TCO), rozdíl v nákladech oproti nákladním vozidlům s dieselovým motorem se výrazně sníží.

V neposlední řadě nabízíme  servisní smlouvy o údržbě,  kdy poskytujeme transparentní a ucelený přehled o skutečných nákladech po dobu trvání vaší smlouvy (která se obvykle pohybuje mezi sedmi a deseti lety). Naše nabídka se týká také finančních a pojistných řešení, která jsou přizpůsobena vašim požadavkům. S Renault Trucks Financial Services můžete dekarbonizovat vozový park bez dopadu na profitabilitu vašeho podnikání.

Sens du service

Prověřená technologie

Technologie elektrických vozidel není nová. Renault Trucks navrhuje a vyrábí elektrická vozidla, která naši zákazníci denně používají,  více než 10 let a od roku 2020 je vyrábíme sériově. Díky těmto zkušenostem nabízíme řadu elektrických vozidel Renault Trucks Master E-Tech , Renault Trucks  D Wide E-Tech  a Renault Trucks  D E-Tech. Naše široká nabídka pokrývá většinu požadavků rozvážkových a distribučních oborů. Velké společnosti v nás vložily důvěru a zvolily 100% elektrický vozový park, jako např. švýcarské družstvo Migros Aare, Feldschösschen, švýcarská dceřiná společnost skupiny Carlsberg anebo společnost Urby (Groupe La Poste).

Můžete se spolehnout na odborné znalosti našich techniků, kteří jsou průběžně školeni v oblasti nových technologií elektrických vozidel. Naše servisní síť  disponuje potřebným vybavením pro servis elektrických vozidel. V neposlední řadě garantujeme výkonnost našich akumulátorů prostřednictvím smluv Start & Drive Excellence pro zajištění provozu vašich vozidel po celou dobu v naprostém klidu.

Renault Trucks E-Tech D Wide plaque

Dokonale přizpůsobená nabíjecí infrastruktura

Přechod na elektricky  vozový park vyžaduje důkladné přehodnocení logistického řetězce. Za tímto účelem vás podpoříme nejen při návrhu projektu, ale také při projektování a údržbě vaší nabíjecí infrastruktury. K dispozici jsou řešení pro inteligentní nabíjení, která vám umožní co nejlépe využít vaše infrastruktury. Optifleet, systém pro správu vozového parku a školení řidičů o specifikách řízení elektrických vozidel. Díky vhodně a efektivně navržené infrastruktuře, vyškolenému personálu a naší podpoře, budete schopni optimalizovat využití, dojezd a spolehlivost svých elektrických vozidel, což povede ke zvýšení vaší profitability. Abychom udělali ještě něco navíc, poradíme vám také, jak optimalizovat spotřebu elektrické energie, a na základě analýzy vašich tras vám poskytneme doporučení pro maximální efektivitu nákladů. V neposlední řadě můžeme vyčíslit snížení vašich emisí CO2.

Kontaktujte nás

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, že zadané informace bude Renault Trucks ukládat a budou použity jako součást žádosti o informace o tomto vozidle. Mé údaje mohou být poskytnuty také partnerům a síti Renault Trucks za účelem vyřízení mé žádosti.
Set canonical URL
Off